Już w najbliższy weekend 14 i 15 marca w Domu Zdrojowym odbędzie się dwudniowy blok kulturalny w ramach akcji ‚Jedna przed nami droga’. Wystąpią zespoły muzyczne: Skampararas, Miles Away i Popiół, a spektakl taneczny zaprezentuje między innymi formacja ‚Klips’.

‚Jedna przed nami droga’ to autorski projekt Stowarzyszenia Centrum Kultury Niezależnej ‚Pozytywka’ w Jastrzębiu Zdroju, realizowany przy współpracy z Warsztatem Terapii Zajęciowej, Miejską Biblioteką Publiczną oraz Miejskim Ośrodkiem Kultury w Jastrzębiu Zdroju.

W sobotę, 14 marca odbędzie się pokaz umiejętności soundsystemu Rise Up z Częstochowy oraz wizualizacja z wykorzystaniem materiałów przygotowanych w ramach Warsztatu Terapii Zajęciowej. Projekt zostanie zrealizowany przez Olgę Olechowską, absolwentkę Wydziału Artystycznego o kierunku edukacji artystycznej z Cieszyna.

W drugim dniu koncertu, 15 marca zaprezentują się podopieczni Warsztatu Terapii Zajęciowej, którzy od grudnia ubiegłego roku pracują nad spektaklem teatralnym oraz pokazem tanecznym, realizowanym przy wsparciu tancerek z Formacji Tańca ‚Klips’.

Szczegóły na temat imprezy można znaleźć na plakacie.