W sali Szkoły Podstawowej nr 5 odbyły się dwa turnieje Euroregionalnej Indywidualnej Ligi Tenisa Stołowego Amatorów.

Rozgrywki ligi tenisa stołowego są organizowane przez KRS TKKF Pionier już od 13 lat. Jednak w tym roku po raz pierwszy mają one charakter euroregionalny. W dniach 28-29 marca  rozegrane zostały kolejne turnieje kwalifikacyjne ligi.

W pierwszym dniu zawodów w I lidze zwyciężył Zdzisław Wanat, drugie miejsce zajął Jerzy Miśkowiec. Trzecie miejsce przypadło Zbigniewowi Suchodolskiemu,  a czwarte Henrykowi Juchnikowi. W II lidze najlepszy okazał się Henryk Łysakowski. Drugi w tej rywalizacji był Tadeusz Żeredziński, a trzeci Tadeusz Brzezina. Na czwartym miejscu sklasyfikowany został Robert Makles.

W drugim turnieju klasyfikacyjnym w I lidze zwyciężył Jerzy Miśkowiec. W pojedynku finałowym pokonał on Henryka Juchnika. Trzecie miejsce zajął tym razem Mirosław Mazur, a czwarty był Zbigniew Suchodolski. W rywalizacji drugoligowców najlepszy tym razem okazał się Tadeusz Żeredziński, który w finale wygrał z Tadeusz Makles. Na trzeciej pozycji zawody ukończył Szymon Żak. Czwartą lokatę zajął Marek Sroka.

Liderem klasyfikacji generalnej po czterech turniejach w I lidze jest Jerzy Miśkowiec, który zgromadził dotychczas 350 punktów. Na drugim miejscu jest Zdzisław Wanat, trzecią pozycję dzielą między sobą Henryk Juchnik i Witold Koliński, którzy zdobyli po 230 punktów.
W drugiej lidze liderem rozgrywek jest Henryk Łysakowski, który ma na swoim koncie 340 punktów. O 60 punktów mniej ma sklasyfikowany na drugiej pozycji Szymon Żak. Po 280 punktów zgromadzili Marek Sroka i Tadeusz Brzezina.