Gminne Centrum Informacji w Jastrzębiu Zdroju zaprasza wszystkich zainteresowanych przedsiębiorców oraz osoby planujące rozpocząć własną działalność gospodarczą na bezpłatne konsultacje. Konsultacje odbędą się 5 oraz 13 maja.

Tym razem konsultacje odbędą się z zakresu: rozpoczynania własnej działalności gospodarczej, pozyskania środków finansowych na rozpoczęcie własnej działalności gospodarczej, pozyskania środków finansowych z Unii Europejskiej na rozwój własnej działalności gospodarczej oraz uzyskiwania informacji na temat różnych aspektów prowadzenia działalności gospodarczej.

Bezpłatne usługi informacyjne świadczone są przez pracowników Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości S.A. z Żor w oparciu o realizację projektu w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki, poddziałanie 2.2.1 ‚Wsparcie systemu kompleksowych usług informacyjnych dla przedsiębiorców i osób zamierzających rozpocząć własną działalność gospodarczą poprzez finansowanie sieci Punktów Konsultacyjnych’.

Konsultacje odbędą się we wtorek 5 maja w godzinach od 11.00 do 15.00 oraz 13 maja od 8.00 do 12.00 w Gminnym Centrum Informacji w Jastrzębiu Zdroju. GCI mieści się w Urzędzie Miasta, budynek A, pokój 003.

Osoby zainteresowane udziałem w spotkaniu proszone są o zgłoszenie swojego udziału osobiście lub pod numerem telefonu 032 47-85-173. E-mail: gci@um.jastrzebie.pl