Małgorzata Organ oraz Waldemar Rothkegel zostali uznani za najlepszych kierowców roku 2008 w konkursie na ‚Miss i Mistera kierownicy’. Konkurs zorganizował Międzygminny Związek Komunikacyjny.

Edycja konkursu, który MZK ogłosił w 2008 roku była o tyle wyjątkowa, że po raz pierwszy konkurs ‚Wzorowy kierowca’  zamienił się w ‚Miss i Mistera kierownicy’. Spowodowane to jest tym, że MZK zatrudnia także panie na stanowisku kierowców. Dlatego też po raz pierwszy pasażerowie mogli oddawać swoje głosy na płeć piekną. Konkurs, jak co roku cieszył się dużą popularnością zarówno wśród pasażerów, którzy na ulubionych kierowców oddawali głosy, ale także i wśród samych kierujących autobusami.

-Dziękuję bardzo kierowcom za ich trud włożony w pracę jaką co dzień wykonują. Konkurs na ‚Miss i Mistera kierownicy’ ma powodować by inni kierowcy z naszych laureatów czerpali wzorce. Pasażerowie doceniają trud włożony w pracę, jaką jest bycie kierowcą autobusu – powiedział Benedykt Lanuszny, prezes Międzygminnego Związku Komunikacyjnego. W tym roku w rejonie Jastrzębia Zdroju tytuł Mistera kierownicy zdobył Waldemar Rothkegel. Miss Kierownicy została natomiast Małgorzata Organ.

-Bardzo zaskoczył mnie wynik konkursu. Autobusami w naszym rejonie jeździ dziesięć kobiet i niezmiernie miło jest, że pasażerowie wybrali akurat mnie. Na początku kobieta za kierownicą była ciekawostką. Obecnie stajemy się już normalnością i nie stanowimy zdziwienia wśród pasażerów. W mojej pracy kieruję się tym, że robię wszystko tak jak sama chciałabym być obsłużona. Trzeba się po prostu starać – wyjaśnia pani Małgorzata. Poza tytułem Miss i Mistera kierownicy przyznawane są dyplomy, medale i nagrody pieniężne odrębnie dla kierowców obsługujących rejon Jastrzębia Zdroju, rejon Wodzisławia Śląskiego  i rejon Żor. Dla pasażerów rozlosowane zostały bilety okresowe i upominki okolicznościowe.