Teatr Tańca  ,,Revolta”, działający przy Miejskim Ośrodku Kultury  dostał się do kolejnego 3. etapu programu  TVN MAM TALENT’. 1 czerwca w Teatrze Śląskim w Katowicach odbył się kolejny, 2. casting do programu.

W castingu przedstawiliśmy fragment spektaklu tanecznego : INFERNUM DE DANCA – PIEKIELNE SZEPTY TANECZNE’. Największym wyzwaniem dla trenerów i tancerzy było wybranie z 17- minutowego przedstawienia 2 minut – ponieważ takie były wymogi castingu – przyznają członkowie rewii.

Spektakl przyjęto owacjami na stojąco, a jury trzykrotnie powiedziało TAK. Teraz przed tancerzami i ich trenerami kolejny etap – 2 lipca już w studiu TVN w Warszawie oficjalnie zostaną wskazani ci, którzy będą mogli dalej walczyć w programie.

‚Revolta’ – Teatr Nowoczesnych Wariacji tanecznych – działa w Jastrzębiu od roku i prowadzony jest przez trenerów Rewii Tanecznej ‚Klips”. W ‚Revolcie’ tańczą starsi tancerze, którzy już zakończyli przygodę z ‚Klipsem’, jak również mogą tu trafić członkowie innych zespołów, formacji czy grup.