O puchar dyrektora MOSiR walczyło osiem żeńskich drużyn hokejowych na lodowisku ‚Jastor’. Puchar powędrował do czeskiej drużyny HC Vsetin. UKH ‚Białe Jastrzębie’ przegrały w małym finale z SK Karviną 2:3 i zajęły ostatecznie 4 miejsce w turnieju. Najlepszym napastnikiem turnieju została wybrana Magdalena Szynal, reprezentująca UKH ‚Białe Jastrzębie’.

Wyniki fazy grupowej:

UKH Białe Jastrzębie – Guildford Lightning 2:4 (1:1, 0:2, 1:1)
      1:0 – Magda Szynal – Ewelina Czarnecka (6:23); +2
      1:1 – Grace Drake (13:39)
      1:2 – Kirsty England (19:20)
      1:3 – Jennifer Bolton (27:10)
      2:3 – Marta Bigos (31:35)
      2:4 – Charmaine Easton (32:17); +2
Guildford Lightning – HC Slezan Opava 3:1 (1:1, 1:0, 1:0)
SK Karvina – Reprezentacja Śląska 5:2 (0:0, 4:1, 1:1)
UKH Białe Jastrzębie –  Reprezentacja Małopolski 5:1 (2:0, 3:0, 0:1)
      1:0 – Anna Kierc – Magdalena Jabłońska (2:55); -1
      2:0 – Katarzyna Byczkowska – Berecka Aleksandra (11:41)
      3:0 – Malwina Jasiewicz – Agata Kozyra (21:07); +1
      4:0 – Berecka Aleksandra – Obłońska Magdalena (26:26)
      5:0 – Katarzyna Byczkowska – Berecka Aleksandra (29:26)
      5:1 – Pióro Agnieszka (35:12); +1
HLC Bulldogs Brno – HC Vsetin 3:3 (1:3, 2:0, 0:0)
Guildford Lightning – Reprezentacja Małopolski 5:0 (0:0, 4:0, 1:0)
SK Karvina – HLC Bulldogs Brno 6:3 (3:1, 0:0, 3:2)
UKH ‚Białe Jastrzębie’ –  HC Slezan Opava 3:0 (2:0, 1:0, 0:0)      
      1:0 – Berecka Aleksandra (5:55)
      2:0 – Magdalena Szynal (7:14); -1
      3:0 – Marta Bigos (23:25); -1
HC Vsetin – Reprezentacja Śląska 7:5 (3:1, 1:3, 3:1)
HLC Bulldogs Brno – Reprezentacja Śląska 5:3 (3:1, 1:1, 1:1)
HC Slezan Opava – Reprezentacja Małopolski 0:2 (0:0, 0:0, 0:2)
SK Karvina – HC Vsetin 3:4 (1:1, 1:2, 1:1)

Wyniki fazy finałowej:
Mecz o 7 miejsce

Reprezentacja Śląska – HC Slezan Opava  4:0 (2:0, 1:0, 1:0)

Mecz o 5 miejsce 
Reprezentacja Małopolski – HLC Bulldogs Brno 1:7 (1:2, 0:2, 0:3)

Mecz o 3 miejsce
UKH ‚Białe Jastrzębie’ – SK Karvina 2:3 (1:1, 0:1, 1:1)
      0:1 – Kaplanova Katka – Navratilova Denisa (8:42); +1
      1:1 – Berecka Aleksandra – Byczkowska Katarzyna (12:27)
      1:2 – Jurajdova Edita (16:02); -2
      1:3 – Navratilova Denisa – Jurajdova Edita (40:05); -1
      2:3 – Magdalena Szynal – Berecka Aleksandra (41:14); +1

Finał
Guildford Lightning – HC Vsetin 1:5 (0:0, 0:2, 1:3)

Klasyfikacja końcowa turnieju:
1. HC Vsetin
2. Guildford Lightning
3. SK Karvina
4. UKH Białe Jastrzębie
5. HLC Bulldogs Brno
6. Reprezentacja Małopolski
7. Reprezentacja Śląska
8. HC Slezan Opava

Nagrody indywidualne:
Najlepszy obrońca: Kovarova Karolina (SK Karvina)
Najlepszy napastnik: Szynal Magdalena (UKH Białe Jastrzębie)
Najlepszy bramkarz: Robyn Maby (Guildford Lightning)
MVP turnieju: Svobodova Monika (HC Vsetin)