W spotkaniu 5. kolejki II ligi wschodniej GKS Jastrzębie zremisował w Rzeszowie z miejscową Stalą 1:1. Od 36. minuty nasza drużyna prowadziła po bramce Kamila Kosteckiego. Niestety, w trzeciej minucie doliczonego czasu gry gospodarze zdołali wyrównać po strzale głową piłkarza z Burkiny Faso Sergesa Kiemy.

Remis na Podkarpaciu otwiera konto punktowe obu zespołów w tym sezonie. Warto dodać, że w ekipie Jerzego Wyrobka zagrali zatwierdzeni do gry Artur Miły i Tomasz Świerzyński. W najbliższą środę jastrzębianie podejmą w ramach rozgrywek Pucharu Polski Widzew Łódź.

22 sierpnia 2009, Rzeszów, 17:00
Stal Rzeszów – GKS Jastrzębie 1:1 (0:1)
0:1 Kamil Kostecki ’36
1:1 Serges Kiema ’90

Stal Rzeszów: Tomasz Wróbel – Tomasz Tomasik (69. Paweł Kloc), Piotr Duda, Szymon Solecki (32. Krzysztof Hus), Sylwester Sikorski, Wojciech Krauze, Wojciech Reiman, Serges Kiema, Krzysztof Majda (62. Ukonu Mba Chukwuemeka), Karol Wójcik, Emmanuel Samson Udoudo (76. Mateusz Jędryas).

GKS Jastrzębie: Paweł Zarzycki – Dawid Szwarga, David Gill, Witold Wawrzyczek, Michał Chrabąszcz – Artur Miły (61. Adrian Kopacz), Tomasz Copik, Kamil Kostecki, Tomasz Świerzyński (67. Kamil Jadach) – Radek Janeczek, Krzysztof Kukulski (59. Artur Łaciok).