Właśnie ruszył portal  Pies w wielkim mieście, poświęcony naszym czworonożnym przyjaciołom. Można w nim znaleźć informacje, które ułatwią każdemu spędzanie czasu z psem, jednocześnie promując czworonoga jako przyjaznego i dobrze wychowanego obywatela.

W naszym mieście żyje kilkanaście tysięcy psów. Nie da się przejść obojętnie obok tak licznej rzeszy ‚czworonożnych jastrzębian’. Dlatego specjalnie dla wszystkich właścicieli psów, stworzyliśmy portal, z którego będzie można czerpać użyteczne wiadomości.
 Pragniemy, by nasza strona promowała psa, a zarazem pokazywała wszystkim właścicielom czworonogów, co należy robić, by  żyło się nam w Jastrzębiu Zdroju coraz milej i czyściej.
Portal Pies w wielkim mieście zawiera informacje na temat zdrowia naszych pupili, przepisy prawne określające obowiązki ich właścicieli oraz porady. Ze strony można się dowiedzieć,  gdzie znajduje się najbliższy lekarz weterynarii, salon psiej urody, schronisko dla psów albo na co zwracać uwagę przy kupnie szczeniaka.

Mamy nadzieję, że Pies w wielkim mieście będzie doskonałym źródłem informacji o naszych czworonożnych przyjaciołach

www.pies.jastrzebie.pl