Joanna Smajdor i Katarzyna Kowalczuk niestety nie dostały się do ścisłego finału programu ‚Mam Talent!’. Dziewczyny w minioną sobotę zaprezentowały się po prostu rewelacyjnie, dostając tak duża liczbę głosów telewidzów, że o ich losie musiało zdecydować jury.

Asia i Kasia zaśpiewały bardzo nostalgiczną piosenkę Smolika ‚Close your eyes’, wprowadzając widownię w studio i przed telewizorami w niesamowity nastrój. Po zakończeniu głosowania nadszedł czas na wyniki. Osoby, które zajęły pierwsze miejsce automatycznie wchodzą do finału, a miejsce drugie i trzecie – ponownie zostają poddane ocenie jury. I tym sposobem jury programu podjęło decyzję, niestety na niekorzyść Joanny i Katarzyny. Tylko Kuba Wojewódzki głosował na jastrzębiankę i rybniczankę. Jak sam powiedział ‚było smacznie. Jesteście wielką obietnicą na przyszłość’. Agnieszka Chylińska porównała dziewczyny do dobrego szwajcarskiego zegarka, a Małgorzata Foremniak zaznaczyła, że ‚młode artystki są świetne, wspaniałe i utalentowane i widzi w nich prawdziwość i naturalność’. Obie panie z jury jednak w ostatecznym starciu zagłosowały na konkurentkę Joanny i Katarzyny, Jessicę Merstein, co zdecydowało o losie dziewczyn.

Dziewczyny nie powalczą już o nagrodę główną programu, jednak nie jest to powód do smutku. Prędzej czy później talent zawsze obroni się sam.