Zespół ‚Akurat’ będzie gwiazdą sobotniego koncertu w kinie ‚Centrum’. 19 grudnia młodzi artyści pochodzący z Bielska-Białej zaśpiewają swoje największe przeboje.

Zespół ‚Akurat’ powstał w Bielsku-Białej. Po wielu personalnych zmianach, w tym także wokalisty, wykrystalizowała się grupa profesjonalnych i doświadczonych muzyków.
Obecnie zespół tworzą: Piotr Wróbel i Wojciech ‚Yellow’ Żółty (wokale, gitary), Przemysław ‚Pastuch’ Zwias (saksofon, flet), Ireneusz Wojnar (bas) i Krzysztof ‚Flipper’ Krupa (perkusja). Ich płyty i koncerty pełne są niczym nieskrępowanej energii i radości, a także zabawy – zarówno słowem jak i dźwiękiem. Pomimo kryzysu gospodarczego, pogody w kratkę i politycznych wojen, ‚Akurat ‚patrzy na życie optymistycznie i tym optymizmem zaraża coraz większe tłumy fanów. Zespół ten od kilku lat niestrudzenie koncertuje w całej Polsce, kilkanaście razy odwiedzał też zagranicę. Jest prawdziwą gwiazdą rynku niezależnego i bywalcem wielkich festiwali muzycznych, nie tylko w kraju.

Koncert rozpocznie się o godzinie 18.00. Bilety można nabyć w Miejskim Ośrodku Kultury w cenie 10 złotych.