O Puchar Prezydenta Miasta Mariana Janeckiego walczyć będą uczestnicy III Slalomu Rodzinnego. Zawody rozegrane zostaną w niedzielę 7 lutego na stoku ‚Siglany’ w Wiśle.

Jastrzębianie będą rywalizować w pięciu kategoriach: przedszkolaki, szkoły podstawowe, gimnazja, szkoły ponadgimnazjalne i dorośli. Najlepsi narciarze otrzymają puchary oraz pamiątkowe nagrody. Ponadto najładniejsze przebranie zostanie dodatkowo nagrodzone. W trakcie zawodów przewidziano także ognisko, ciepły posiłek oraz szereg zabaw i konkursów.

Mamy nadzieję, że impreza spotka się z dużym zainteresowaniem, a dobra zabawa i zdrowa sportowa rywalizacja udzieli się wszystkim narciarzom. Tak jak w przypadku poprzedniej imprezy – mówi Grzegorz Dulemba, sekretarz miasta.

Na III Slalom Rodzinny zarezerwowane zostały autobusy, które wyjadą z parkingu pod Getin Bankiem. Także każdy chętny może zdecydować czy wybierze się autobusem czy dojedzie sam.

Chęć udziału w slalomie należy zgłaszać osobiście w Urzędzie Miasta w pokoju 102 A, bądź pod numerem telefonu 32 47 85 146. W trakcie zapisów potrzebny będzie numer PESEL uczestnika oraz adres zamieszkania. Ilość miejsc jest ograniczona.

Szczegóły na temat stoku ‚Siglany’ można znaleźć na stronie internetowej www.siglany.wisla.pl

Regulamin zawodów

Poniżej zamieszczamy galerię zdjęć z ubiegłorocznego Slalomu.