Kolejne sparingowe zwycięstwo zapisali na swoim koncie piłkarze GKS Jastrzębie. W sobotnie przedpołudnie pokonali trzecioligowy Beskid Andrychów 3:2.

Spotkanie rozpoczęło się pechowo dla Gieksy, bowiem już w 6. minucie samobójcze trafienie zaliczył Mariusz Adaszek. W drugiej połowie Mario się zrehabilitował, trafiając do właściwej bramki. Ponadto gole dla naszej drużyny zdobyli Mateusz Milkowski i Adrian Kopacz.

6 lutego 2010, Szopienice, 10:00
GKS Jastrzębie – Beskid Andrychów 3:2 (1:2)
0:1 Mariusz Adaszek ‚6 (samobójcza)
1:1 Mateusz Milkowski ’20
1:2 ’39
2:2 Mariusz Adaszek ’65
3:2 Adrian Kopacz ’86

GKS Jastrzębie: Mateusz Sławik – Michał Chrabąszcz, Wojciech Smarduch, zawodnik testowany, Dawid Szwarga – Mateusz Milkowski, Witold Wawrzyczek, Artur Miły, Kamil Kostecki, Mariusz Adaszek – Artur Łaciok.
W drugiej połowie na boisku pojawili się: Piotr Paś, Adrian Kopacz, Bartosz Hajczuk i Tomasz Lorenc.