Kabaret ‚Hrabi’ będzie gościł 20 lutego w naszym mieście. Kabareciarze wystąpią w kinie ‚Centrum’ z nowym programem ‚Syf i malaria’.

Impreza rozpocznie się o godzinie 18.00. Cena biletu wstępu wynosi 30 złotych w przedsprzedaży, a 35 złotych w dniu występu. Bilety są do nabycia w klubie ‚Kaktus’.

W ‚Hrabi’ występują: Joanna Kołaczkowska do 1999 roku grała w kabarecie ‚POTEM’, wcielając się w role kapturków, królewien (przeważnie brzydkich), dzieweczek i babochłopów. Tomasz Majer ‚Bajer’  zaczynał w zielonogórskim klubie ‚Gęba’, w kabarecie ‚Miłe twarze’, ‚Pseudonim’ oraz ‚E.K’, w którym to kabarecie wsławił się rolą w skeczu ‚Dobra kawa’. Dariusz Kamys zaczynał w kabarecie ‚POTEM’. W 1999 r., kiedy zespół zakończył swoją działalność, założył z Grzegorzem Halamą kabaret ‚HiFi’. Łukasz Pietach, chętny do pracy i pełen pomysłów. Nie ma kabaretowego doświadczenia, ale jak mówi znane przysłowie nie musi mieć. Muzyk w kabarecie to zwykły kłopot, bo wydaje mu się, że nikt go nie widzi i może się ponudzić. Z ‚Hrabim’ nikt nie będzie się nudzić na scenie.