Drugi mecz pierwszej rundy play-off zakończył się pewnym zwycięstwem gospodarzy. Przez dwie tercje, po których nowotarżanie prowadzili 2:1 wynik był ‚na styku’. Podhale rozegrało się jednak w trzeciej odsłonie, którą Szarotki zwyciężyły 3:0 i całe spotkanie zakończyło się wynikiem 5:1 (1:0, 1:1, 3:0).

Rywalizacja przenosi się zatem do Jastrzębia Zdroju, gdzie w najbliższy piątek 19 lutego odbędzie się spotkanie nr 3. Początek o stałej porze, czyli godzinie 18:00.

Podhale Nowy Targ – JKH GKS Jastrzębie 5:1 (1:0, 1:1, 3:0)

Składy:

Podhale Nowy Targ: Zborowski (Furca) – Ivicic, Sroka, Baranyk, Kolusz, Zapała – Dutka, Suur, Malasiński, Voznik, Bakrlik – Galant, Łabuz, Kapica, Dziubiński, Kmiecik – Gaj, Sulka, Ziętara, Bryniczka, Iskrzycki.

JKH GKS Jastrzębie: Kosowski (Wąsik) – Wolf, Bryk, Lipina, Zdenek, Zdrahal – Piekarski, Labryga, Danieluk, Kowalówka, Urbanowicz – Górny, Pastryk, Kulas, Kiełbasa, Kąkol – Lerch, Mackiewicz, Gawlina, Radwan, Szczurek.

Kary: Podhale – 14 minut, JKH GKS – 24 minuty (w tym 10′ dla Adriana Labrygi za niesportowe zachowanie).

Sędziowali: Zbigniew Wolas oraz Mariusz Pilarski, Mateusz Bucki.

Stan rywalizacji play off (do trzech zwycięstw): 2:1 dla Podhala*.

* Podhale rozpoczęło rywalizację play-off od stanu 1:0 ze względu na bonus wywalczony w bezpośrednich pojedynkach z JKH.