Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom kibiców, klub GKS Jastrzębie uruchomił adres mailowy pod którym będzie można zamawiać bilety na spotkania rozgrywane przy Harcerskiej. Osoby zainteresowane proszone są o kontakt pod adresem bilety@gksjastrzebie.com lub pod numerem telefonu 696-511-838.

Przy zamówieniu należy podać imię i nazwisko, adres zamieszkania oraz numer pesel. Bilety będą do odebrania w dniu meczu w kasie stadionu po normalnej cenie.

Pod powyższym adresem istnieje również możliwość zapisania się na wyjazdowe spotkanie do Otwocka. Koszt wyjazdu wraz z biletem wstępu na mecz wynosi 3.500 złotych za jeden autokar, co przy przeliczeniu 50 miejsc w autobusie daje kwotę 70 złotych od osoby. Jednakże prezes Jerzy Woźniak zobowiązał się do pokrycia części kosztów wyjazdu w kwocie 1.000 zł. Wobec powyższego każdy zainteresowany obejrzeniem inauguracyjnego spotkania GieKSy za wyjazd zapłaci jedynie 50 złotych. Prosimy o jak najliczniejsze wsparcie piłkarzy na pierwszym wiosennym spotkaniu. Klub z Otwocka zadeklarował iż może przyjąć na swoim stadionie stu kibiców z Jastrzębia. Termin zgłoszeń upływa w czwartek 11 marca 2010 roku o godzinie 10:00.

Źródło: www.gksjastrzebie.com