Centrum Kultury Niezależnej ‚Pozytywka’ zaprasza na finał akcji ‚Jedna przed nami droga w rytmie Pow Wow’. Uroczystość odbędzie się w sobotę 27 marca w Domu Zdrojowym. Początek o godzinie 16.00.

Wraz z Domem Nauki i Rehabilitacji z Jastrzębia doszliśmy wspólnym krokiem do końca jednej drogi, wybudowanej przy współpracy z Miejskim Ośrodkiem Kultury. Szliśmy wspólnie od stycznia, dwa razy w miesiącu dokonywaliśmy kolejnych kroków zbliżających nas do celu. Poznawaliśmy się nawzajem, spędzaliśmy czas z miłośnikami kultury Indian, którzy obdarzyli nas ciepłem, przedstawili nam opowieści o życiu, kulturze i obrzędach Indian. A teraz tym właśnie chcemy podzielić się z mieszkańcami naszego miasta. Zatem zapraszamy wszystkich mieszkańców naszego miasta i przedstawicieli lokalnych mediów do wzięcia udziału w tym niezwykłym Wydarzeniu. Pokażmy sobie, że żadne granice nas nie dzielą, że możemy wspólnie podążyć Jedną przed nami Drogą, w rytmie Pow Wow – wyjaśniają organizatorzy.

Na scenie Domu Zdrojowego nastąpi integracja w szerokim tego słowa znaczeniu. Dzieci niepełnosprawne intelektualnie i ruchowo, ich rodziny, przyjaciele, mieszkańcy Jastrzębia i wszyscy chętni, mogą się stać częścią barwnego, spontanicznego przedstawienia, zorganizowanego przy ogromnym zaangażowaniu muzyków z zespołu Sacha Runa, drumerów z zespołu MakaSapa oraz tancerzy z zespołu Preria.