W Wielką Sobotę, 3 kwietnia GKS Jastrzębie zmierzy się z Sokołem Aleksandrów Łódzki. Z uwagi na problemy z obiektem w Aleksandrowie, spotkanie zostanie rozegrane na Stadionie Miejskim w Jastrzębiu Zdroju. Oba kluby doszły do porozumienia w tej kwestii. Mecz rozpocznie się o 14:00.

Ceny biletów na to spotkanie będą wynosić 14 zł (normalny) i 7 zł (ulgowy). Dla posiadaczy karnetów wstęp na stadion zastąpi druga pozycja, przeznaczona na mecz z Hetmanem Zamość. Jednocześnie zarząd klubu informuje, iż wychodząc naprzeciw sporemu zainteresowaniu futbolem w naszym mieście, frekwencja na meczu GKS Jastrzębie – Sokół Aleksandrów będzie miała wpływ na ceny biletów w kolejnym spotkaniu z Concordią Piotrków Trybunalski.

Każde 500 osób powyżej liczby 2000 (ilość kibiców na meczu ze Stalą Rzeszów) obniży cenę biletu normalnego na następne spotkanie o 1 zł. Jeśli przy Harcerskiej pojawi się 2500 kibiców, wówczas za tydzień cena biletu normalnego będzie wynosiła 13 zł. Tym samym cena wejściówki zależeć będzie od samych kibiców.

Jednocześnie warto przypomnieć, że w przerwie meczu z Sokołem Aleksandrów wylosowani zostaną kolejni posiadacze karnetu i biletu, którzy w trakcie ostatniego spotkania w sezonie wezmą udział w losowaniu wczasów w Bułgarii (karnety) i nad polskim morzem (bilety).

Źródło: www.gksjastrzebie.com