Już 11 kwietnia w Domu Zdrojowym odbędzie się wyjątkowy koncert ‚Sam na sam…’, podczas którego młoda wokalistka Katarzyna Zbyszyńska wykona piosenki Magdy Umer.

Ze wspaniałych utworów, śpiewanych przez Umer powstał kameralny koncert. Autorskie aranżacje przygotowali Arkadiusz Michalik i Paweł Chmiel. Na scenie Katarzyna  Zbyszyńska z muzykami – Arkadiuszem Michalikiem na gitarze, Pawłem Chmielem na pianinie, Eugeniuszem Kubatem na kontrabasie i Edim Sanchez na gitarze basowej. Koncert zapowiada się wyśmienicie – świetne teksty Agnieszki Osieckiej, mistrzowskie wzorce wykonań Magdy Umer, kameralny, miły klimat, muzyka na żywo w świetnym wykonaniu, autorskie, świeże aranżacje znanych arcyprzebojów i ciekawy głos Katarzyny Zbyszyńskiej.

Magda Umer – piosenkarka, aktorka, scenarzystka, reżyserka, absolwentka polonistyki, wyjątkowa osobowość. Debiutowała w kabarecie studenckim, związała się z klubem stodoła i z kabaretem Dreszczowisko. Zdobywała laury na festiwalach i przeglądach w Opolu i FAMie. Potem była już telewizja i wykonania piosenek do wierszy Leśmiana, Baczyńskiego, Gałczyńskiego i Gajcego. Perfekcyjne połączenie wierszy, muzyki i aktorstwa w jej wykonaniu sprawiło, że upowszechniła się moda na piosenkę poetycką. Tworzy i wykonuje recitale telewizyjne (Cienie, Na strychu i Wszystko już było), jest autorką poetyckich widowisk telewizyjnych, poświęconych wielkim twórcom piosenek (Przyborze, Wasowskiemu, Osieckiej i wielu innym).

Koncert rozpocznie się o godzinie 18.00. Bilety można nabyć w cenie 20 złotych.