Śląskie Stowarzyszenie Doradców Podatkowych zaprasza przedsiębiorców oraz osoby planujące rozpoczęcie działalności gospodarczej z terenu Jastrzębia Zdroju na bezpłatne cykliczne spotkania dotyczące społecznych i ekonomicznych aspektów zakładania i prowadzenia działalności gospodarczej.

Eksperci odpowiedzą m.in. na pytania jak rozpocząć własną działalność gospodarczą, skąd pozyskać środki na działalność, jak zatrudnić pracownika, jakie prawa i obowiązki ma osoba prowadząca działalność gospodarczą.

Spotkania będą odbywać się w każdy pierwszy i trzeci piątek miesiąca od godz. 10.00 do 11.30 w siedzibie Śląskiego Stowarzyszenia Doradców Podatkowych w Jastrzębiu Zdroju przy ul. 11 Listopada 9 w sali szkoleniowej.

Partnerami projektu są Urząd Miasta Jastrzębie Zdrój, Powiatowy Urząd Pracy w Jastrzębiu Zdroju oraz ‚Fundusz Poręczeń Kredytowych’ Sp. z o.o.

Więcej informacji można uzyskać w Gminnym Centrum Informacji (Urząd Miasta Jastrzębie Zdrój Al. J. Piłsudskiego 60, budynek A, pokój 003) pod tel. 32 47 85 173 lub e-mail gci@um.jastrzebie.pl