Można już robić zakupy w markecie OBI w Jastrzębiu Zdroju. 23 czerwca odbyło się oficjalne otwarcie sklepu. Jest to 33 market tej sieci w Polsce, a 7 w województwie śląskim.

Cieszę się, że teren został ładnie zagospodarowany, że do miasta będą płynęły podatki i że 115 osób znalazło pracę. Jako klient jestem zadowolony, bo to najfajniejszy sklep z zabawkami dla mężczyzn – powiedział prezydent miasta Marian Janecki, życząc mieszkańcom udanych zakupów, a pracownikom marketu owocnej pracy i wielu klientów.

 

Wolf Niermann, dyrektor sprzedaży OBI, zwrócił uwagę na ogromne wsparcie, jakie otrzymał od władz miasta przy realizacji przedsięwzięcia.
Tak dobrej współpracy między administracją a firmą nie spotyka się wszędzie. Jastrzębie jako miejsce do inwestycji mogę z czystym sumieniem polecić każdemu przedsiębiorcy – podkreślił Wolf Niermann. – Pod jednym dachem proponujemy 40 tysięcy towarów, a obsługa klienta na najwyższym poziomie jest dla nas rzeczą oczywistą – dodał.

Wolf Niermann przekazał też na ręce siostry Jadwigi Bizoń czek o wartości 10 tys. zł dla Zakładu Leczniczo-Opiekuńczego dla Dzieci ‚Betlejem’.

Kamień węgielny pod budowę marketu OBI wmurowano 16 grudnia. Obecnie, po kilku miesiącach budowy, wszyscy chętni mogą robić zakupy na 6,5 tys. m2.