Choć sezon 2010/2011 Polskiej Ligi Hokejowej ruszy 10 września hokeiści JKH GKS Jastrzębie po raz pierwszy na taflę Jastoru wyjadą 17 września, kiedy to przeciwnikiem podopiecznych Jiri Reznara będzie Naprzód Janów. Wcześniej nasz zespół rozegra dwa mecze wyjazdowe.

Na inaugurację rozgrywek GKS zagra w Oświęcimiu z tamtejszą Unią, a 12 września rozegra ligowe spotkanie z drużyną, która zwycięży baraż o grę w PLH.

W zakładce terminarz i wyniki działu Drużyna seniorów dostępny jest już terminarz Polskiej Ligi Hokejowej na sezon 2010/2011, który opublikował w poniedziałek Polski Związek Hokeja na Lodzie. Nasz zespół rozpocznie rozgrywki od dwóch meczów wyjazdowych z Unią Oświęcim i zwycięzcą barażu o grę w PLH. Na taflę Jastoru JKH wyjedzie po raz pierwszy 17 września, kiedy to skrzyżuje kije z Naprzodem Janów.

Źródło: www.jkh.pl

TERMINARZ ROZGRYWEK O MISTRZOSTWO POLSKI

RUNDA ZASADNICZA

I CZĘŚĆ

PLH (1-10)

Runda I

10.09.2010
1 zwycięzca barażu – Comarch Cracovia
2 GKS Tychy – KS KTH Krynica
3 KH Pol-Aqua Zagłębie – Ciarko KH Sanok
4 Stoczniowiec Gdańsk S.A. – Akuna Naprzód Janów
5 Aksam Unia Oświęcim – JKH GKS Jastrzębie

12.09.2010
6 zwycięzca barażu – JKH GKS Jastrzębie
7 Akuna Naprzód Janów – Aksam Unia Oświęcim
8 Ciarko KH Sanok – Stoczniowiec Gdańsk S.A.
9 KS KTH Krynica – KH Pol-Aqua Zagłębie
10 Comarch Cracovia – GKS Tychy

14.09.2010
64 * Stoczniowiec Gdańsk S.A.- Comarch Cracovia
* mecz z dnia 22.10.2010

17.09.2010
11 GKS Tychy – zwycięzca barażu
12 KH Pol-Aqua Zagłębie – Comarch Cracovia
13 Stoczniowiec Gdańsk S.A.- KS KTH Krynica
14 Aksam Unia Oświęcim – Ciarko KH Sanok
15 JKH GKS Jastrzębie – Akuna Naprzód Janów

19.09.2010
16 zwycięzca barażu – Akuna Naprzód Janów
17 Ciarko KH Sanok – JKH GKS Jastrzębie
18 KS KTH Krynica – Aksam Unia Oświęcim
19 Comarch Cracovia – Stoczniowiec Gdańsk S.A.
20 GKS Tychy – KH Pol-Aqua Zagłębie

21.09.2010
68 * Comarch Cracovia – Aksam Unia Oświęcim
* mecz przełożony z dnia 24.010.2010r.

24.09.2010
21 KH Pol-Aqua Zagłębie – zwycięzca barażu
22 Stoczniowiec Gdańsk S.A. – GKS Tychy
23 Aksam Unia Oświęcim – Comarch Cracovia
24 JKH GKS Jastrzębie – KS KTH Krynica
25 Akuna Naprzód Janów – Ciarko KH Sanok

26.09.2010
26 zwycięzca barażu – Ciarko KH Sanok
27 KS KTH Krynica – Akuna Naprzód Janów
28 Comarch Cracovia – JKH GKS Jastrzębie
29 GKS Tychy – Aksam Unia Oświęcim
30 KH Pol-Aqua Zagłębie – Stoczniowiec Gdańsk S.A.

01.10.2010
31 Stoczniowiec Gdańsk S.A- zwycięzca barażu
32 Aksam Unia Oświęcim – KH Pol-Aqua Zagłębie
33 JKH GKS Jastrzębie – GKS Tychy
34 Akuna Naprzód Janów – Comarch Cracovia
35 Ciarko KH Sanok – KS KTH Krynica

03.10.2010
36 zwycięzca barażu – KS KTH Krynica
37 Comarch Cracovia – Ciarko KH Sanok
38 GKS Tychy – Akuna Naprzód Janów
39 KH Pol-Aqua Zagłębie – JKH GKS Jastrzębie
40 Stoczniowiec Gdańsk S.A – Aksam Unia Oświęcim

08.10.2010
41 Aksam Unia Oświęcim – zwycięzca barażu
42 JKH GKS Jastrzębie – Stoczniowiec Gdańsk S.A.
43 Akuna Naprzód Janów – KH Pol-Aqua Zagłębie
44 Ciarko KH Sanok – GKS Tychy
45 KS KTH Krynica – Comarch Cracovia

Runda II

10.10.2010
46 Comarch Cracovia – zwycięzca barażu
47 KS KTH Krynica – GKS Tychy
48 Ciarko KH Sanok – KH Pol-Aqua Zagłębie
49 Akuna Naprzód Janów – Stoczniowiec Gdańsk S.A.
50 JKH GKS Jastrzębie – Aksam Unia Oświęcim

15.10.2010
51 JKH GKS Jastrzębie – zwycięzca barażu
52 Aksam Unia Oświęcim – Akuna Naprzód Janów
53 Stoczniowiec Gdańsk S.A.- Ciarko KH Sanok
54 KH Pol-Aqua Zagłębie – KS KTH Krynica
55 GKS Tychy – Comarch Cracovia

17.10.2010
56 zwycięzca barażu – GKS Tychy
57 Comarch Cracovia – KH Pol-Aqua Zagłębie
58 KS KTH Krynica – Stoczniowiec Gdańsk S.A.
59 Ciarko KH Sanok – Aksam Unia Oświęcim
60 Akuna Naprzód Janów – JKH GKS Jastrzębie

22.10.2010
61 Akuna Naprzód Janów – zwycięzca barażu
62 JKH GKS Jastrzębie – Ciarko KH Sanok
63 Aksam Unia Oświęcim – KS KTH Krynica
64 * Stoczniowiec Gdańsk S.A.- Comarch Cracovia
65 KH Pol-Aqua Zagłębie – GKS Tychy
* mecz przełożony na dzień 14.09.2010r.

24.10.2010
66 zwycięzca barażu – KH Pol-Aqua Zagłębie
67 GKS Tychy – Stoczniowiec Gdańsk S.A.
68 * Comarch Cracovia – Aksam Unia Oświęcim
69 KS KTH Krynica – JKH GKS Jastrzębie
70 Ciarko KH Sanok – Akuna Naprzód Janów
* mecz przełożony na dzień 21.09.2010r.

29.10.2010
71 Ciarko KH Sanok – zwycięzca barażu
72 Akuna Naprzód Janów – KS KTH Krynica
73 JKH GKS Jastrzębie – Comarch Cracovia
74 Aksam Unia Oświęcim – GKS Tychy
75 Stoczniowiec Gdańsk S.A. – KH Pol-Aqua Zagłębie

05.11.2010
76 zwycięzca barażu – Stoczniowiec Gdańsk S.A
77 KH Pol-Aqua Zagłębie – Aksam Unia Oświęcim
78 GKS Tychy – JKH GKS Jastrzębie
79 Comarch Cracovia – Akuna Naprzód Janów
80 KS KTH Krynica – Ciarko KH Sanok

07.11.2010
81 KS KTH Krynica – zwycięzca barażu
82 Ciarko KH Sanok – Comarch Cracovia
83 Akuna Naprzód Janów – GKS Tychy
84 JKH GKS Jastrzębie – KH Pol-Aqua Zagłębie
85 Aksam Unia Oświęcim – Stoczniowiec Gdańsk S.A

19.11.2010
86 zwycięzca barażu – Aksam Unia Oświęcim
87 Stoczniowiec Gdańsk S.A.- JKH GKS Jastrzębie
88 KH Pol-Aqua Zagłębie – Akuna Naprzód Janów
89 GKS Tychy – Ciarko KH Sanok
90 Comarch Cracovia – KS KTH Krynica

Runda III

21.11.2010
91 zwycięzca barażu – Comarch Cracovia
92 GKS Tychy – KS KTH Krynica
93 KH Pol-Aqua Zagłębie – Ciarko KH Sanok
94 Stoczniowiec Gdańsk S.A. – Akuna Naprzód Janów
95 Aksam Unia Oświęcim – JKH GKS Jastrzębie

23.11.2010
96 zwycięzca barażu – JKH GKS Jastrzębie
97 Akuna Naprzód Janów – Aksam Unia Oświęcim
98 Ciarko KH Sanok – Stoczniowiec Gdańsk S.A.
99 KS KTH Krynica – KH Pol-Aqua Zagłębie
100 Comarch Cracovia – GKS Tychy

26.11.2010
111 GKS Tychy – zwycięzca barażu
112 * KH Pol-Aqua Zagłębie – Comarch Cracovia
113 Stoczniowiec Gdańsk S.A.- KS KTH Krynica
114 Aksam Unia Oświęcim – Ciarko KH Sanok
115 JKH GKS Jastrzębie – Akuna Naprzód Janów
* mecz przełożony na dzień 10.12.2010r.

28.11.2010
116 zwycięzca barażu – Akuna Naprzód Janów
117 Ciarko KH Sanok – JKH GKS Jastrzębie
118 KS KTH Krynica – Aksam Unia Oświęcim
119 Comarch Cracovia – Stoczniowiec Gdańsk S.A.
120 GKS Tychy – KH Pol-Aqua Zagłębie

03.12.2010
121 KH Pol-Aqua Zagłębie – zwycięzca barażu
122 Stoczniowiec Gdańsk S.A. – GKS Tychy
123 Aksam Unia Oświęcim – Comarch Cracovia
124 JKH GKS Jastrzębie – KS KTH Krynica
125 Akuna Naprzód Janów – Ciarko KH Sanok

05.12.2010
126 zwycięzca barażu – Ciarko KH Sanok
127 KS KTH Krynica – Akuna Naprzód Janów
128 Comarch Cracovia – JKH GKS Jastrzębie
129 GKS Tychy – Aksam Unia Oświęcim
130 KH Pol-Aqua Zagłębie – Stoczniowiec Gdańsk S.A.

10.12.2010
112 * KH Pol-Aqua Zagłębie – Comarch Cracovia
* mecz przełożony z dnia 26.11.2010r.

12.12.2010
119 * Comarch Cracovia – Stoczniowiec Gdańsk S.A.
niedziela * mecz przełożony z dnia 28.11.2010r.

02.01.2011
146 * Comarch Cracovia – zwycięzca barażu
* mecz przełożony z dnia 14.01.2011r. w przypadku awansu do Finału

04.01.2011
131 Stoczniowiec Gdańsk S.A- zwycięzca barażu
132 Aksam Unia Oświęcim – KH Pol-Aqua Zagłębie
133 ** GKS Tychy – JKH GKS Jastrzębie
134 Akuna Naprzód Janów – Comarch Cracovia
135 Ciarko KH Sanok – KS KTH Krynica

07.01.2011
136 zwycięzca barażu – KS KTH Krynica
137 Comarch Cracovia – Ciarko KH Sanok
138 GKS Tychy – Akuna Naprzód Janów
139 KH Pol-Aqua Zagłębie – JKH GKS Jastrzębie
140 Stoczniowiec Gdańsk S.A – Aksam Unia Oświęcim

09.01.2011
141 Aksam Unia Oświęcim – zwycięzca barażu
142 JKH GKS Jastrzębie – Stoczniowiec Gdańsk S.A.
143 Akuna Naprzód Janów – KH Pol-Aqua Zagłębie
144 Ciarko KH Sanok – GKS Tychy
145 KS KTH Krynica – Comarch Cracovia

Runda IV

11.01.2011
155 GKS Tychy – Comarch Cracovia
* mecz przełożony na dzień 2.01.2011r. w przypadku awansu do Finału

14.01.2011
146 * Comarch Cracovia – zwycięzca barażu
147 KS KTH Krynica – GKS Tychy
148 Ciarko KH Sanok – KH Pol-Aqua Zagłębie
149 Akuna Naprzód Janów – Stoczniowiec Gdańsk S.A.
150 JKH GKS Jastrzębie – Aksam Unia Oświęcim
* mecz przełożony na dzień 2.01.2011r. w przypadku awansu do Finału

16.01.2011
151 JKH GKS Jastrzębie – zwycięzca barażu
niedziela 152 Aksam Unia Oświęcim – Akuna Naprzód Janów
153 Stoczniowiec Gdańsk S.A.- Ciarko KH Sanok
154 KH Pol-Aqua Zagłębie – KS KTH Krynica
155 * GKS Tychy – Comarch Cracovia
* mecz przełożony na dzień 11.01.2011r. w przypadku awansu do Finału

18.01.2011
156 zwycięzca barażu – GKS Tychy
wtorek 157 Comarch Cracovia – KH Pol-Aqua Zagłębie
158 KS KTH Krynica – Stoczniowiec Gdańsk S.A.
159 Ciarko KH Sanok – Aksam Unia Oświęcim
160 Akuna Naprzód Janów – JKH GKS Jastrzębie

25.01.2011
161 Akuna Naprzód Janów – zwycięzca barażu
162 JKH GKS Jastrzębie – Ciarko KH Sanok
163 Aksam Unia Oświęcim – KS KTH Krynica
164 Stoczniowiec Gdańsk S.A.- Comarch Cracovia
165 KH Pol-Aqua Zagłębie – GKS Tychy

28.01.2011
166 zwycięzca barażu – KH Pol-Aqua Zagłębie
167 GKS Tychy – Stoczniowiec Gdańsk S.A.
168 Comarch Cracovia – Aksam Unia Oświęcim
169 KS KTH Krynica – JKH GKS Jastrzębie
170 Ciarko KH Sanok – Akuna Naprzód Janów

30.01.2011
171 Ciarko KH Sanok – zwycięzca barażu
172 Akuna Naprzód Janów – KS KTH Krynica
173 JKH GKS Jastrzębie – Comarch Cracovia
174 Aksam Unia Oświęcim – GKS Tychy
175 Stoczniowiec Gdańsk S.A. – KH Pol-Aqua Zagłębie

01.02.2011
176 zwycięzca barażu – Stoczniowiec Gdańsk S.A
177 KH Pol-Aqua Zagłębie – Aksam Unia Oświęcim
178 **JKH GKS Jastrzębie – GKS Tychy
179 Comarch Cracovia – Akuna Naprzód Janów
180 KS KTH Krynica – Ciarko KH Sanok

04.02.2011
181 KS KTH Krynica – zwycięzca barażu
182 Ciarko KH Sanok – Comarch Cracovia
183 Akuna Naprzód Janów – GKS Tychy
184 JKH GKS Jastrzębie – KH Pol-Aqua Zagłębie
185 Aksam Unia Oświęcim – Stoczniowiec Gdańsk S.A

06.02.2011
186 zwycięzca barażu – Aksam Unia Oświęcim
187 Stoczniowiec Gdańsk S.A.- JKH GKS Jastrzębie
188 KH Pol-Aqua Zagłębie – Akuna Naprzód Janów
189 GKS Tychy – Ciarko KH Sanok
190 Comarch Cracovia – KS KTH Krynica
* oznacza przełożenie meczów ze względu na udział w rozgrywkach o
Puchar Kontynentalny drużyny Comarch Cracovia.
** zmiana gospodarza na prośbę JKH GKS Jastrzębie (pismo z 28.06.2010r.)

TERMINARZ FINAŁU POLSKIEJ LIGI HOKEJOWEJ:

I runda (o miejsca 1-8) 9, 11/12, 15/16, 19, 21 lutego 2011r.
II runda (o miejsca 1-4) 23, 25/26 lutego, 1/2 5, 7 marca 2011r.
II runda (o miejsca 5-8) 27 lutego, 4, 6 11, 13 marca 2011r.
III runda (o miejsca 1 – 2): 9, 11/12, 15/16, 19, 21 marca 2011r.
III runda (o miejsca 3 – 4): 11, 13, 15, 18, 20 marca 2011r.
III runda (o miejsca 5 – 6): 18, 20 marca 2011r.
III runda (o miejsca 7 – 8): 18, 20 marca 2011r.
Mecze o miejsca 9-10: 10, 12/13, 18/19, 22, 25 lutego 2011r.
Mecze: wygrany 9-10 PLH – 2 I liga
3, 19/20, 26/27, 29 marca , 1 kwietnia 2011r.

WARIANT II: (jeżeli I runda zakończy się 16.02.2011r. – po pięciu meczach):
I runda 9, 11/12, 15/16 lutego 2011r.
II runda 19, 21/22, 25/26 lutego, 1, 3 marca 2011r.
III runda 5, 7/8, 12/13, 15, 17 marca 2011r.