Kino domowe, wieża i aparat cyfrowy czekają na zwycięzców konkursu ‚Ja i moje miasto – 20 lat zmian’. Jeśli jesteś mieszkańcem Jastrzębia Zdroju, a do tego masz lekkie pióro i głowę pełną pomysłów, podziel się z nami swoimi wspomnieniami i przeżyciami z ostatnich 20 lat.

Rok 2010 to bowiem czas wielu jubileuszy. W tym roku miesięcznik samorządowy ‚Jastrząb’ obchodzi 20. urodziny. Jest to także 20. rocznica pierwszych wyborów samorządowych w III RP.

Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy napisać pracę nie dłuższą niż na 4500 znaków, która odnosić się będzie do wydarzeń, jakie miały miejsce w ostatnich dwóch dekadach w naszym mieście. Prace należy składać do 10 września w formie papierowej i elektronicznej w redakcji gazety ‚Jastrząb’ lub wysłać na adres redakcji (Gazeta ‚Jastrząb’, Urząd Miasta, pok. 102A, Al. J. Piłsudskiego 60, Jastrzębie Zdrój).

Dla laureatów przygotowano atrakcyjne nagrody.  Zdobywca pierwszego miejsca otrzyma kino domowe, drugiego mini wieżę, a osoba, która zajmie miejsce trzecie –  aparat cyfrowy.

Regulamin konkursu