Już w najbliższą niedzielę wystartuje Miejska Liga Siatkówki Amatorów. Do rozgrywek zgłosiło się 12 drużyn. W pierwszym meczu sezonu 2010/2011 siatkarze IPA Jastrzębie zmierzą się z drużyną Banku Spółdzielczego.

Kibicować siatkarzom można już od godziny 9.00 w sali gimnastycznej Gimnazjum nr 10 na osiedlu Przyjaźń.
Organizatorem rozgrywek jest Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji.

Harmonogram spotkań:

I kolejka  03.10.2010r
IPA JASTRZĘBIE   BANK SPÓŁDZ.
TKKF JASTRZĄB   NAUTILUS
KADRA ZOFIÓWKA   MOS JASTRZĘBIE

II kolejka  10.10.2010r
MKS JASTRZĘBIE   GOLD VOLEY
JAS MOS I   JAS MOS II
KS BORYNIA   SIATKARZ ZDRÓJ

 III kolejka  17.10.2010r
09.00 JAS MOS II   KS BORYNIA
11.00 GOLD VOLEY   JAS MOS I
12.30 MOS JASTRZĘBIE   MKS JASTRZĘBIE

IV kolejka  24.10.2010r
NAUTILUS   KADRA ZOFIÓWKA
BANK SPÓŁDZ.   SIATKARZ ZDRÓJ
IPA JASTRZĘBIE   TKKF JASTRZĄB

V kolejka  07.11.2010r
09.00 MKS JASTRZĘBIE   NAUTILUS
11.00 SIATKARZ ZDRÓJ   JAS MOS II
12.30 TKKF JASTRZĄB   BANK SPÓŁDZ.

VI kolejka  14.11.2010r
09.00 KADRA ZOFIÓWKA   IPA JASTRZĘBIE
11.00 KS BORYNIA   GOLD VOLEY
12.30 JAS MOS I   MOS JASTRZĘBIE

VII kolejka  21.11.2010r
MOS JASTRZĘBIE   KS BORYNIA
IPA JASTRZĘBIE   MKS JASTRZĘBIE
TKKF JASTRZĄB   KADRA ZOFIÓWKA
  
VIII kolejka  28.11.2010r
NAUTILUS   JAS MOS I
BANK SPÓŁDZ.   JAS MOS II
GOLD VOLEY   SIATKARZ ZDRÓJ

 IX kolejka  05.12.2010r
09.00 JAS MOS I   IPA JASTRZĘBIE
11.00 KS BORYNIA   NAUTILUS
12.30 SIATKARZ ZDRÓJ   MOS JASTRZĘBIE
   
 X kolejka  12.12.2010r
09.00 JAS MOS II   MOS JASTRZĘBIE
11.00 MKS JASTRZĘBIE   TKKF JASTRZĄB
12.30 KADRA ZOFIÓWKA   BANK SPÓŁDZ.
 XI kolejka  19.12.2010r
09.00 NAUTILUS   SIATKARZ ZDRÓJ
11.00 IPA JASTRZĘBIE   KS BORYNIA
12.30 TKKF JASTRZĄB   JAS MOS I
   
 XII kolejka  09.01.2011r
09.00 MOS JASTRZĘBIE   JAS MOS II
11.00 BANK SPÓŁDZ.   GOLD VOLEY
12.30 KADRA ZOFIÓWKA   MKS JASTRZĘBIE

XIII kolejka  16.01.2011r
MKS JASTRZĘBIE   BANK SPÓŁDZ.
JAS MOS I   KADRA ZOFIÓWKA
KS BORYNIA   MOS JASTRZĘBIE
  
XIV kolejka  23.01.2011r
SIATKARZ ZDRÓJ   IPA JASTRZĘBIE
JAS MOS II   NAUTILUS
GOLD VOLEY   MOS JASTRZĘBIE

 XV kolejka  30.01.2011r
09.00 IPA JASTRZĘBIE   JAS MOS II
11.00 TKKF JASTRZĄB   SIATKARZ ZDRÓJ
12.30 KADRA ZOFIÓWKA   KS BORYNIA
   
 XVI kolejka  06.02.2011r
09.00 BANK SPÓŁDZ.   MOS JASTRZĘBIE
11.00 NAUTILUS   GOLD VOLEY
12.30 MKS JASTRZĘBIE   JAS MOS I
 XVII kolejka  13.02.2011r
09.00 MOS JASTRZĘBIE   NAUTILUS
11.00 GOLD VOLEY   IPA JASTRZĘBIE
12.30 JAS MOS I   BANK SPÓŁDZ.
   
 XVIII kolejka  20.02.2011r
09.00 KS BORYNIA   MKS JASTRZĘBIE
11.00 SIATKARZ ZDRÓJ   KADRA ZOFIÓWKA
12.30 JAS MOS II   TKKF JASTRZĄB
XIX kolejka  27.02.2011r
KADRA ZOFIÓWKA   JAS MOS II
MKS JASTRZĘBIE   SIATKARZ ZDRÓJ
JAS MOS I   KS BORYNIA
  
XX kolejka  06.03.2010r
BANK SPÓŁDZ.   NAUTILUS
IPA JASTRZĘBIE   MOS JASTRZĘBIE
MOS JASTRZĘBIE   GOLD VOLEY

 XXI kolejka  17.10.2010r
09.00 SIATKARZ ZDRÓJ   JAS MOS I
11.00 JAS MOS II   MKS JASTRZĘBIE
12.30 GOLD VOLEY   KADRA ZOFIÓWKA
   
 XXII kolejka  13.03.2011r
09.00 MOS JASTRZĘBIE   TKKF JASTRZĄB
11.00 KS BORYNIA   BANK SPÓŁDZ.
12.30 NAUTILUS   IPA JASTRZĘBIE