W wyborach do Rady Miasta Jastrzębie-Zdrój wybierano 23 radnych. Warunek uzyskania co najmniej 5% głosów ważnych i w związku z tym prawo do uczestniczenia w podziale mandatów w okręgach uzyskały listy następujących komitetów wyborczych: KW SLD, KW Platforma Obywatelska RP, KW Prawo i Sprawiedliwość oraz KWW Wspólnota Samorządowa Jastrzębia-Zdroju.

W okręgu pierwszym mandaty wywalczyli:
1. Janecki Marian Bernard
z listy nr 27 KWW Wspólnota Samorządowa Jastrzębia-Zdroju
2. Małolepszy Norbert Tadeusz
z listy nr 5 KW Prawo i Sprawiedliwość
3. Matusiak Grzegorz
z listy nr 5 KW Prawo i Sprawiedliwość
4. Piechoczek Ryszard
z listy nr 1 Komitet Wyborczy SLD
5. Siwiec Elżbieta Maria
z listy nr 4 KW Platforma Obywatelska RP
6. Toborowicz Anna
z listy nr 27 KWW Wspólnota Samorządowa Jastrzębia-Zdroju
7. Włodarek Piotr Paweł
z listy nr 4 KW Platforma Obywatelska RP

W okręgu drugim mandaty zdobyli:
1. Chojecka Alina
z listy nr 4 KW Platforma Obywatelska
2. Foksowicz Roman Piotr
z listy nr 4 KW Platforma Obywatelska
3. Lis Jerzy Jan
z listy nr 1 Komitet Wyborczy SLD
4. Magiera Bernadeta
z listy nr 27 KWW Wspólnota Samorządowa Jastrzębia-Zdroju
5. Markiewicz Tadeusz
z listy nr 27 KWW Wspólnota Samorządowa Jastrzębia-Zdroju
6. Ogiegło Janusz Andrzej
z listy nr 4 KW Platforma Obywatelska
7. Sławik Tadeusz Grzegorz
z listy nr 5 KW Prawo i Sprawiedliwość
8. Tarasiewicz Janusz Andrzej
z listy nr 5 KW Prawo i Sprawiedliwość

W okręgu trzecim mandaty otrzymali:
1. Baradziej Krzysztof
z listy nr 27 KWW Wspólnota Samorządowa Jastrzębia-Zdroju
2. Gałuszka Damian Józef
z listy nr 4 KW Platforma Obywatelska RP
3. Kosiorek Witold
z listy nr 1 Komitet Wyborczy SLD
4. Króliczek Marian Ludwik
z listy nr 5 KW Prawo i Sprawiedliwość
5. Maryniak Lucyna
z listy nr 4 KW Platforma Obywatelska RP
6. Matusiak Andrzej
z listy nr 5 KW Prawo i Sprawiedliwość
7. Potępa Jarosław Józef
z listy nr 5 KW Platforma Obywatelska
8. Rosińska Iwona Stanisława
z listy nr 27 KWW Wspólnota Samorządowa Jastrzębia-Zdroju