Piątek 25 lutego był bardzo pracowitym dniem dla uczniów oraz nauczycieli Zespołu Szkół Zawodowych, ponieważ w tym dniu odbył się tam ‚dzień otwarty’.

Gościliśmy absolwentów ostatnich klas gimnazjów, a także zaproszonych gości z władzami miasta na czele. Poszczególne klasy próbowały zaprezentować się z jak najlepszej strony, pragnąc zachęcić swoich młodszych kolegów, by dalsze swoje losy związali właśnie z naszą szkołą – mówią organizatorzy

Gimnazjaliści mogli zobaczyć między innymi ciekawe przedmioty wykonane przez przyszłych ślusarzy, piękne uczesania przygotowane przez  przyszłe fryzjerki, dowiedzieć się z czym związany jest zawód elektryka, mechanika samochodowego czy technika budowlanego oraz spróbować słodkie chatki z piernika oraz inne ciekawe ‚budowle’ wykonane z ciasta piernikowego. Można było także obejrzeć nowe boiska przy ZSZ oraz salę komputerową.

– Mamy nadzieję, że gimnazjalistom spodobała się nasza szkoła, a wielu z nich zostanie od września naszymi uczniami – dodają w ZSZ.

Zachęcamy do obejrzenia zdjęć z Dnia Otwartego: http://zsz.rajce.idnes.cz/25.II.2011_DZIE_OTWARTY_SZKO_Y/