Dziennikarze postanowili sprawdzić kondycję fizyczną i umiejętności sportowe pracowników Urzędu Miasta i 1 kwietnia wyzywają ich na siatkarski pojedynek. Wszyscy, którzy tego dnia przyjdą do hali ‚Omega’, będą mieli okazję, żeby nie tylko zobaczyć mecz siatkówki media kontra urzędnicy, ale także włączyć się w akcję zbiórki pieniędzy na rzecz hospicjum.

W drużynie dziennikarzy zagrają przedstawiciele portalu JastrzebieOnline.pl, telewizji i portalu TV Kanon, a także Tygodnika Regionalnego Nowiny, Dziennika Zachodniego i miesięcznika Jastrzębski Węgiel.

W drużynie urzędników na boisku zobaczymy m.in.: prezydenta miasta Mariana Janeckiego, zastępcę prezydenta Krzysztofa Baradzieja i sekretarza miasta Grzegorza Dulembę.

Dziennikarze i pracownicy magistratu wybiegną na boisko punktualnie o godzinie 17.00. I jedni, i drudzy zapowiadają, że sportowych emocji nie zabraknie, a przeciwnik nie dostanie żadnej taryfy ulgowej.

W trakcie meczu dla publiczności przewidziano konkursy z nagrodami.

Wszystkich, którzy chcą zobaczyć niecodzienny mecz siatkówki, zapraszamy w piątek, 1 kwietnia, na godzinę 17.00 do hali ‚Omega’.

Organizatorami imprezy są: portal JastrzebieOnline.pl i TV Kanon.