Zakończyły się trwające przez cały marzec zebrania wyborcze, podczas których wybierano nowych przewodniczących i członków zarządów osiedli oraz sołtysów i członków rady sołeckiej.

Prezentujemy wszystkich nowo wybranych:

Osiedle Staszica

Mirosław Kolb – przewodniczący zarządu osiedla

Iwona Dańda – członek zarządu
Krzysztof Chmielewski – członek zarządu
Marian Dolej – członek zarządu
Renata Loryńska – członek zarządu
Adam Łukasik – członek zarządu
Ewa Matla-Chwesiuk – członek zarządu

Osiedle Gwarków

Kazimierz Janoska – przewodniczący zarządu osiedla

Roman Foksowicz – członek zarządu
Alina Mikołajczyk – członek zarządu
Stanisław Kukielak – członek zarządu
Zbigniew Supernak – członek zarządu
Arkadiusz Wypych – członek zarządu

Osiedle Przyjaźń

Izabela Dąbrowska – przewodnicząca zarządu osiedla
Eugeniusz Glinka – członek zarządu
Aleksandra Domaradzka – członek zarządu
Żaneta Rusin – członek zarządu
Marianna Gumułka – członek zarządu

Osiedle Morcinka

Norbert Małolepszy – przewodniczący zarządu osiedla

Adam Baran – członek zarządu
Stanisław Miśkowiec – członek zarządu
Jan Marcol – członek zarządu
Jerzy Feczko – członek zarządu

Osiedle 1000-lecia

Stefan Woźniak – przewodniczący zarządu osiedla

Paweł Brejner – członek zarządu
Marek Łukawski – członek zarządu
Piotr Bąk – członek zarządu
Czesław Betlej – członek zarządu
Elżbieta Słoń – członek zarządu
Grzegorz Pudło – członek zarządu

Sołectwo Borynia

Zbigniew Mura – sołtys

Henryk Mispel – członek rady sołeckiej
Herbert Piksa – członek rady sołeckiej
Małgorzata Rybak – członek rady sołeckiej
Grzegorz Rugor – członek rady sołeckiej
Elżbieta Wojciechowska – członek rady sołeckiej
Józef Piszke – członek rady sołeckiej

Sołectwo Skrzeczkowice

Piotr Paszenda – sołtys

Henryk Fojt – członek rady sołeckiej
Franciszek Kuchta – członek rady sołeckiej
Piotr Klaja – członek rady sołeckiej
Gizela Masłowska – członek rady sołeckiej
Norbert Walke – członek rady sołeckiej

Sołectwo Szeroka

Barbara Niemczyk – sołtys

Tomasz Szulik – członek rady sołeckiej
Danuta Bosiak – członek rady sołeckiej
Krzysztof Smozik – członek rady sołeckiej
Jacek Spandel – członek rady sołeckiej
Mirosława Piszczek – członek rady sołeckiej
Ewa Piechoczek – członek rady sołeckiej

Osiedle Zofiówka

Ryszard Cisak – przewodniczący zarządu osiedla

Jarosław Badowski – członek zarządu
Bogusława Marchewka – członek zarządu
Tadeusz Machał – członek zarządu
Bogdan Flasz – członek zarządu
Artur Michałowski – członek zarządu

Osiedle Jastrzębie Górne i Dolne

Roman Mazur – przewodniczący zarządu osiedla

Jerzy Gruchlik – członek zarządu
Adam Niedzielski – członek zarządu
Bogusława Sierny – członek zarządu
Krzysztof Warlewski – członek zarządu
Osiedle Złote Łany

Sławomir Filipowicz – przewodniczący zarządu osiedla

Ewa Blinkiewicz – członek zarządu
Samuel Lerch – członek zarządu
Filip Kontny – członek zarządu
Beniamin Lerch – członek zarządu
Józef Sępiak – członek zarządu
Dorota Karbowniczyn – członek zarządu

Sołectwo Ruptawa

Irena Zachraj – sołtys

Dorota Kowol – członek rady sołeckiej
Jan Lerch – członek rady sołeckiej
Łukasz Paw – członek rady sołeckiej
Alfreda Fabisz – członek rady sołeckiej
Roman Czyż – członek rady sołeckiej
Franciszek Franek – członek rady sołeckiej
Roman Brzoza – członek rady sołeckiej

Sołectwo Moszczenica

Józef Mucha – sołtys

Gabriel Koczor – członek rady sołeckiej
Barbara Foltyn – członek rady sołeckiej
Jacek Pawliczek – członek rady sołeckiej
Józef Pieróg – członek rady sołeckiej
Eugeniusz Kuś – członek rady sołeckiej

Osiedle Bogoczowiec

Marcin Winkiel – przewodniczący zarządu osiedla

Damian Szewczyk – członek zarządu osiedla
Roman Siuda – członek zarządu osiedla
Robert Cichowicz – członek zarządu osiedla
Dominik Butajło – członek zarządu osiedla

Osiedle Tuwima

Marzena Winiarska – przewodnicząca zarządu osiedla

Władysław Fudali – członek zarządu osiedla
Stanisław Gładosz – członek zarządu osiedla
Eugeniusz Rakowicz – członek zarządu osiedla
Klaudia Ożóg – członek zarządu osiedla
Marian Brzoza – członek zarządu osiedla

Osiedle Zdrój

Mariusz Stępień – przewodniczący zarządu osiedla

Grażyna Szczuka – członek zarządu osiedla
Zdzisław Koń – członek zarządu osiedla
Joanna Bieszczad – członek zarządu osiedla
Grzegorz Gawliczek – członek zarządu osiedla

Osiedle Chrobrego

Tadeusz Markiewicz – przewodniczący zarządu osiedla

Tadeusz Umiński – członek zarządu osiedla
Aneta Czarnocka-Kanik – członek zarządu osiedla
Stanisław Hola – członek zarządu osiedla
Zenon Mączka – członek zarządu osiedla

Osiedle Pionierów

Mirosław Lęga – przewodniczący zarządu osiedla

Arkadiusz Wąsik – członek zarządu osiedla
Grzegorz Krysman – członek zarządu osiedla
Bolesław Lepczyński – członek zarządu osiedla
Tomasz Czarnota – członek zarządu osiedla
Wiesława Kosowska – członek zarządu osiedla
Marcin Faryna – członek zarządu osiedla

Osiedle Arki Bożka

Mariusz Chmielewski – przewodniczący zarządu osiedla

Leopold Sobczyński – członek zarządu osiedla
Danuta Jemioło – członek zarządu osiedla
Krystyna Turoń – członek zarządu osiedla
Teresa Kulesza – członek zarządu osiedla
Jan Kozikowski – członek zarządu osiedla
Marian Górski – członek zarządu osiedla

Osiedle Barbary

Paweł Jagodziński – przewodniczący zarządu osiedla

Stanisław Mańka – członek zarządu osiedla
Kazimierz Pomczak – członek zarządu osiedla
Krzysztof Sobczyk – członek zarządu osiedla
Zbigniew Jaskólski – członek zarządu osiedla
Janusz Jurczak – członek zarządu osiedla
Grzegorz Ziedacz – członek zarządu osiedla

Sołectwo Bzie

Stanisław Uryga – sołtys

Jadwiga Ganiek – członek rady sołeckiej
Krzysztof Piecha – członek rady sołeckiej
Józef Adamczyk – członek rady sołeckiej
Jan Puzowiec – członek rady sołeckiej
Jan Orszulik – członek rady sołeckiej
Bogusław Foks – członek rady sołeckiej
Stanisław Krypczyk – członek rady sołeckiej