Remisem zakończył się piątkowy charytatywny mecz siatkówki pracowników Urzędu Miasta z dziennikarzami. Podczas imprezy zbierano pieniądze na Hospicjum Domowe im. ks. E. Dutkiewicza.

 

Pierwszy set należał do dziennikarzy, dwa następne do urzędników. A że był to nietypowy mecz, rozegrano w sumie cztery sety. Czwarty set należał ponownie do dziennikarzy.
W hali ‚Omega’ po stronie urzędników pojawił się m. in. prezydent miasta Marian Janecki wraz ze swoim zastępcą Krzysztofem Baradziejem. Wśród dziennikarzy można było zauważyć żurnalistów jastrzebieonline.pl, telewizji Kanon, Jastrzębskiego Węgla, Dziennika Zachodniego czy Nowin. Mecz zakończył się zwycięstwem obu drużyn. Po remisie 2:2 w setach, drużyny wymieszały się, część dziennikarzy przeszła do drużyny Urzędu Miasta, a kilku urzędników zagrało w drużynie z mediami.

W bardzo zabawny sposób mecz sędziowała Iwona Rosińska. Oprócz trzymania się siatkarskich zasad, sędzina zagrzewała publiczność do zabawy. W przerwie  meczu zorganizowano konkurs dla dzieci. Zadaniem było przerzucenie piłki na drugą stronę siatki. Zwycięzcy otrzymali plecaki z herbem miasta.