30 czerwca 2011 roku w  jastrzębskim Urzędzie Miasta w godz. od. 15.00 do 20.00  w sali 129 A, zostanie zorganizowane bezpłatne szkolenie dla jastrzębskich organizacji pozarządowych pn. ‚Planowanie programów – planowanie wydarzeń o charakterze społecznym i obywatelskim’.

Celem szkolenia będzie podniesienie wiedzy i umiejętności uczestników w zakresie planowania i realizacji wydarzeń o charakterze społecznym i obywatelskim. 

Osoby zainteresowane udziałem w szkoleniu proszone są o przesłanie do 27 czerwca do  godz.12.00 wypełnionego formularza zgłoszeniowego na adres emil.nagalewski@cris.org.pl lub faksem 32/739 55 12 wew. 106.

Szkolenie organizowane jest w ramach projektu ‚Region Aktywnych Organizacji – utworzenie mobilnych centrów informacji i wspierania NGO w woj. śląskim’, w związku z czym warunkiem uczestnictwa w szkoleniu jest zgłoszenie organizacji do uczestnictwa w projekcie. Zgłoszenia można dokonać poprzez stronę www.aktywneorganizacje.pl, wypełniając formularz zgłoszeniowy on-line, który znajduje się w zakładce rekrutacja.

Wszelkich informacji na temat szkolenia udziela Emil Nagalewski (emil.nagalewski@cris.org.pl, 32 739 55 12 wew. 107).

Usługa szkoleniowa jest współfinansowana przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego