15 grudnia odbyła się Liga Klubów Śląskich rocznika 1998. Srebrny medal na dystansie 200m stylem dowolnym wywalczyła Julia Koral. Natomiast z piątkowych zawodów Ligi Klubów Śląskich rocznika 2001 Piotr Mosoń przywiózł dwa złote medale a Paweł Gwóźdź – medal srebrny.

W Mikołajkowych Zawodach Pływackich w Woli udział wzięli również najmłodsi podopieczni sekcji: Karolina Wojewodzic, Klaudia Franke, Julia Owczorz, Julia Ściślak, Katarzyna Płaza, Julia Papszun, Anna Kubiak, Anna Mosoń, Joanna Jędryka (chociaż reprezentująca SP 10 to również podopieczna sekcji H2O), Norbert Kloc, Marek Komorowski, Bartosz Bobrowski, Adrian Tymiński. Julia Ściślak dwukrotnie stanęła na podium, zdobywając złoto i srebro. Na szyi Juli Papszun zawisły dwa srebrne medale. Po jednym krążku przywiozły dziewczęta: Julia Owczorz (srebro) oraz Katarzyna Płaza (brąz). Asia Jędryka dwukrotnie uplasowała się na najwyższym stopniu podium. Również dwa zwycięstwa odnotował Adrian Tymiński.

Zwycięzcami okazali się również reprezentanci H2O, którzy wzięli udział w Zimowych Mistrzostwach Klubu Bobry Dębica. Każdy wrócił z medalem na szyi i pobitymi własnymi rekordami. Brawa należą się: Basi Czaja, Lilianie Pająk, Weronice Kamieniarz, Juli Koral, Samuelowi Mosoń, Jędrkowi Błądek oraz Piotrowi Mosoń. Basia Czaja przywiozła cały wachlarz medali (złoto – 100m motylem, srebro – 50m klasycznym i dwa brązy – 100m klasycznym i 200m zmiennym), Liliana Pająk dwukrotnie stanęła na drugim miejscu podium, płynąc 200m stylem zmiennym i 200m stylem grzbietowym. Zajmując wysokie pozycje w pozostałych konkurencjach, wywalczyła trzecie miejsce w wieloboju. Weronika Kamieniarz powiększyła kolekcję o srebrny medal, walcząc na dystansie 100m stylem grzbietowym, a Julia Koral uplasowała się na trzeciej pozycji, płynąc 400m stylem dowolnym. Samuel Mosoń wywalczył srebro na 100m motylem, Jędrek Błądek, płynąc na 800m stylem dowolnym, zajął drugą pozycję, a Piotrek Mosoń dwukrotnie był pierwszy – 100g grzbietem, 400m dowolnym oraz na 100m stylem klasycznym uplasował się na drugim miejscu, co w dwuboju pozwoliło mu zająć pierwszą pozycję.