My już wiemy i chętnie podzielimy się tą wiedzą. Jeśli szukasz inspiracji do prowadzenia działań promocyjnych w swojej organizacji i chcesz stworzyć markę swojego podmiotu ekonomii społecznej, Inkubator Społecznej Przedsiębiorczości w Jastrzębiu-Zdroju oraz Studio-IT Spółdzielnia Socjalna zapraszają na bezpłatne szkolenie "Jak skutecznie promować produkty i usługi podmiotów ekonomii społecznej w Internecie?", które odbędzie się 20 stycznia 2012 r. w Inkubatorze Społecznej Przedsiębiorczości w Jastrzębiu-Zdroju, w godzinach od 10.00 do 14.00.

Weź udział w szkoleniu "Jak skutecznie promować produkty i usługi podmiotów ekonomii społecznej w Internecie?". Zaplanowane szkolenie na dzień 20 stycznia 2012 r. (piątek, godz. 10.00-14.00) obejmować będzie m.in. tworzenie ofert handlowych, budowanie relacji z klientami, działań marketingowych oraz promocyjnych, sprzedaż produktów w Internecie, zasady tworzenia plakatów, ulotek, informacji prasowych oraz wykorzystanie Internetu do tworzenia wizerunku podmiotu ES.

Warsztat przeznaczony jest do przedstawicieli/lek organizacji pozarządowych – osób odpowiedzialnych za promocję i marketing w podmiotach ekonomii społecznej lub pragnących taką rolę pełnić, potrzebujących wiedzy, inspiracji i narzędzi do skutecznego promowania działań swoich organizacji.

Szkolenie poprowadzi: Jacek Arasim.
Miejsce: Inkubator Społecznej Przedsiębiorczości w Jastrzębiu Zdroju, ul. Wrzosowa 12A. 
Informacja dodatkowa: Udział w szkoleniach jest bezpłatny. O zakwalifikowaniu decyduje kolejność zgłoszeń. Maksymalna liczba uczestników 15 osób. W przypadku dużego zainteresowania zastrzegamy prawo do ograniczenia liczby osób z jednej instytucji. Uczestnicy otrzymają poczęstunek, certyfikat oraz materiały szkoleniowe.

Zgłoszenia na szkolenia przyjmowane są za pośrednictwem maila: jcop@um.jastrzebie.pl    lub pod numerem  telefonu 32 47 19 555. W temacie proszę wpisać nazwę szkolenia, a w treści: imię, nazwisko, nazwę reprezentowanego podmiotu, numer telefonu oraz adres e-mail.