W turnieju udział wzięły zespoły z całej Polski, m.in. z takich miast jak: Białystok, Wrocław, Opole, Bielsko- Biała, Oświęcim, Żory czy też Dąbrowa Górnicza. Nie zabrakło oczywiście reprezentantów Jastrzębia-Zdroju z Rewii Tanecznej „Klips” oraz Teatru Tańca „Rewolta”. Tancerze wrócili do naszego miasta z 30 medalami złotymi i 6 brązowymi.

Rewia Taneczna „Klips” najlepsza okazała się w kategoriach: mini formacja disco do 11 lat, formacja disco do 11 lat, mini formacja powyżej 15 lat.

Napracowały się dziewczyny ogromnie, jednakże zwycięzcy zawsze dostrzegają swoje błędy, więc nie odpoczywamy, tylko pracujemy. Ten rok zaczął się nam niezwykle owocnie w pierwsze miejsca, aczkolwiek najważniejsza nie jest tu ilość medali, podkreślamy ich liczbę i zawsze będziemy wyłącznie dlatego, że każdy medal to osobne serducho każdego z naszych dzieciaków, które tak samo ciężko pracowało i zasłużyło na swój własny medal. Chciałyśmy bardzo podziękować naszym szalonym rodzicom, którzy w zupełnej tajemnicy zaskoczyli nas po powrocie cudnym przyjęciem, by uczcić nasz sukces – powiedziały instruktorki, Bogusława i Ariana Piechaczek.

Ostatnie sukcesy nie są jednak pierwszymi w tym roku .W styczniu tego roku  Teatr Tańca „REVOLTA” z kierownikiem i choreografem Arianą Piechoczek „wyemigrował” aż na samą północ do Lęborka, by reprezentować Jastrzębie-Zdrój oraz Miejski Ośrodek Kultury podczas Mistrzostw Pomorza z cyklu „Tańcz razem z Lęborkiem”. W Lęborku tancerze rywalizowali ze sobą przez dwa dni w kategoriach Disco Show, Hip Hop, Modern i Duety. Tancerki przywiozły następujące trofea: I miejsce mini formacja disco show powyżej 16 lat, I miejsce solista teatru – Roksana Niechciał oraz dodatkowo nagroda specjalna od jury czyli nagroda za indywidualność. Roksana pokonała 58 solistek z całej Polski. Drugie miejsce w kategorii duet hip hop zajęły Monika Kiermasz i Edyta Wajer.