Podopieczni Sebastiana Ussa zwyciężyli 13:3 w pierwszym i 21:3 w drugim meczu na boisku w Kędzierzynie-Koźlu.

W drugim spotkaniu kibice zgromadzeni na spotkaniu mogli obejrzeć aż dwa home run’y, jeden w wykonaniu grającego trenera Sebastiana Ussa a drugi Rafała Krajewskiego (tzw. grand slam, czyli home run za 4 punkty, przy obstawionych 3 metach).

Porównując z poprzednimi spotkaniami jastrzębian bardzo poprawili się miotacze. Przemysław Kruczek w pierwszym meczu i Kamil Górecki w drugim wykonywali założenia taktyczne trenera.

Kolejne mecze baseballistów, drużyny seniorów już 26 maja w Miejskiej Górce. W roli gospodarza MKS Jastrząb wystapi 16 czerwca w ostatnich meczach przed przerwą wakacyjną z Caperem Kędzierzyn-Koźle. Zarząd klubu już teraz zaprasza na mecze, na boisku przy ul. Bednorza, obok KWK "JAS-MOS".

Jeśli MKS Jastrząb wygra wszystkie pozostałe cztery spotkania to licząc stosunek straconych obiegów do zdobytych jest szansa, że do fazy play-off awansuje z pozycji lidera grupy południowej.

Skład MKS Jastrząb:

Gołębiowski K, Górecki K, Handzelewicz K.,Jeleśniański T., Kozłowski M., Krajewski R., Kruczek P., Kruczek Ł., Rusek P., Rychel O, Solak A., Uss S., Wutzke D., Motyka K.

Trenerzy: Uss S., Handzelewicz K.

inf. nad. MKS Jastrząb

GALERIA ZDJĘĆ