„Revolution” – zespół powstał początkiem 2005 roku z zamiarem tworzenia własnej muzyki. Styl muzyczny, który go charakteryzuje, to typowy rock gitarowy. W tworzonej przez nich muzyce usłyszeć można dużo gitary (często w tradycyjnych brzmieniach) i mocny kobiecy wokal. Każdy powinien znaleźć tu coś dla siebie.

Sukcesy: dwa razy wystąpili w finale II i III Edycji Festiwalu Rockowej Nocy. Również dwukrotnie zespół dostał się do grona finalistów Międzynarodowego Festiwalu Carpathia. Jednak najważniejsze dla nich to zadowolenie publiczności na koncertach.

„Happy End” – polski zespół muzyczny wykonujący muzykę pop-rockową. Wylansował przebój „Jak się masz, kochanie?”. Happy End zadebiutował wiosną roku 1975 w Rozgłośni Łódzkiej Polskiego Radia. W latach 70. brał udział w licznych imprezach estradowych i programach telewizyjnych. Zdobył kilka nagród. Koncertował w wielu krajach Europy, a także w ośrodkach polonijnych w Kanadzie i USA. Zespół wznowił działalność w Stanach Zjednoczonych jako Duo Happy End lub Zbyszek & Danusia Happy End, występując we własnym klubie DiDi w Chicago. Kilka lat temu Nowakowie wrócili do Polski, gdzie kontynuują działalność muzyczną.

Galeria zdjęć