Bardzo wiele polskich organizacji pozarządowych i grup nieformalnych współpracuje z wolontariuszami przez Internet. E-wolontariusze pomagają organizacjom prowadzić i moderować fora internetowe oraz zbierać fundusze, zajmują się dziennikarstwem obywatelskim, wykonują tłumaczenia i mnóstwo innych zadań!

Jeśli Twoja organizacja/instytucja/grupa nieformalna współpracuje z e-wolontariuszmi – osobami, które pomagają realizować projekty społeczne w Internecie, zgłoś ją do konkursu „Odkryj e-wolontariat”! Macie szansę wygrać środki finansowe na rozwój swojego projektu J

Na zgłoszenia czekamy do 31 października 2012. Jak złożyć wniosek?

Możesz zarejestrować się w portalu www.e-wolontariat.pl, a następnie wypełnić formularz zgłoszeniowy.

Wypełnić formularz zgłoszeniowy offline i przesłac go na adres konkurs@e-wolontariat.pl!

Laureaci zostaną wyłonieni przez członków Kapituły Konkursu oraz internautów biorących udział w otwartym głosowaniu online. Zwycięzców poznamy na uroczystej Gali Finałowej
w styczniu 2013r.

Szczegółowe informacje na temat Konkursu oraz Regulamin dostępne są na stronie http://e-wolontariat.pl/pl/content/category/id,60,title,IV-edycja.html.

Jeśli chcesz zobaczyć, jak zaprezentowali się laureaci poprzednich edycji konkursu zapraszamy na naszą stronę internetową http://e-wolontariat.pl/pl/Odkryj-e-wolontariat/.

Informacje o Konkursie:

Patrycja Rokicka

e-mail: p.rokicka@e-wolontariat.pl

Marzena Kacprowicz

e-mail: m.kacprowicz@e-wolontariat.pl

Konkurs „Odkryj e-wolontariat” organizuje Fundacja Dobra Sieć wraz z Polsko-Amerykańską Fundacją Wolności – partnerem portalu e-wolontariat.pl oraz Fundacją Orange – współorganizatorem portalu e-wolontariat.pl.