Wszystkim występującym poszło bardzo dobrze, o czym świadczą przyznane miejsca: III miejsce – „Wiolinki” grupa starsza, w składzie: Urszula Skonieczna, Monika Wójcik, Kalina Sobczyk, Marta Krochmal, Alicja Gałek, Maja Zmuda, Aleksandra Koszowska, Agnieszka Brzykcy, II miejsce – „Wiolinki” grupa młodsza, w składzie: Wiktoria Bakalarczyk, Jane Górecka, Julia Noszczyk, Kinga Kasińska, Klaudia Kierc, Aleksandra Krzykała, Dominika Filipek, Anna Janulek,  I miejsce – solistka Dominika Kozak, I miejsce – solista Piotr Wdowczyk.

Festiwal w Godowie zasługuje na słowa uznania za miłą atmosferę, serdeczne traktowanie uczestników i przybyłych gości. Dostarcza dużą dawkę wrażeń duchowych, które na długo pozostają w pamięci słuchaczy.

Z kolei 26 stycznia reprezentacja „Wiolinek” brała udział w IV Parafialnym Konkursie Kolęd i Pastorałek w Kościele Matki Boskiej Częstochowskiej w Jastrzębiu-Zdroju. Występujące dzieci spisały się doskonale: I miejsce – duet: Wiktoria Bakalarczyk i Anna Giba, I miejsce – Anna Janulek, II miejsce – Aleksandra Krzykała, III miejsce – Wiktoria Pas.

Opiekunka „Wiolinek” pani Henryka Moroń serdecznie dziękuje dyrekcji Szkoły Podstawowej nr 12 za wspieranie inicjatyw dotyczących rozwoju utalentowanych dzieci oraz rodzicom za zaangażowanie na rzecz Zespołu, a zwłaszcza za zrozumienie i pomoc w organizacji wyjazdów na konkursy i koncerty.