Środowy mecz w Tychach był niezwykle wyrównany i pasjonujący. Główne role w tym meczu odegrali bramkarze, którzy bronili jak natchnieni. GKS Tychy był bliski wygranej. W ostatniej minucie prowadził jeszcze 2:1, ale jastrzębianie mają niezawodnego Richarda Krala, który w ostatnich sekundach doprowadził do remisu i dogrywki.

Dogrywka nie wyłoniła zwycięzcy spotkania. O wygranej zadecydowały karne, w których, po raz drugi, lepsi okazali się jastrzębianie. Karne były popisem Radka Prochazki, Lipiny i Krala. Dla Tychów trafił tylko Teddy Da Costa.

Stan rywalizacji: 3:0 dla JKH. Kolejny mecz w sobotę w Jastrzębiu. Do finału awansuje zespół, który wygra cztery spotkania.

GKS Tychy – JKH GKS Jastrzębie 2:3 (0:0, 1:1, 1:1, 0:0, k.1:3)

Bramki: 0:1 Bordowski – Słodczyk – Labryga (34.), 1:1 Baranyk – Simicek (36.), 2:1 Łopuski (43.), 2:2 Kral – Zatko (60.)