Rywalizacja była zacięta. Każdy zespół zaprezentował się bardzo dobrze, ale ostatecznie to grupy Studia Ruchu i Tańca Szok zdominowały całą kategorię street dance: I miejsce grupa Starlet prowadzona przez Katarzynę Bryk, II miejsce Szok juniorzy grupa średniozaawansowana prowadzona przez Barbarę Pieroń i III miejsce grupa Szok dzieci grupa średniozaawansowana 2 prowadzona przez Katarzynę Bryk. Zespoły niezaawansowane na co dzień nie są przygotowywane do udziału w konkursach. Jeżdżąc na takie przeglądy, mają jedynie zapoznać się z formułą konkursów, przyzwyczaić do tremy towarzyszącej takim występów, dlatego tym bardziej cieszy wygrana. Rosną kolejni świetni tancerze, którzy w przyszłości będą tańczyć w grupach zaawansowanych i startować w międzynarodowych konkursach.

Grupy zaawansowane Szoku również miały pracowity weekend, ponieważ 26 maja Szok juniorzy i Szok Crew prowadzone przez Katarzynę Nowak, wystąpiły na VII Ogólnopolskim Festiwalu Tańca Nowoczesnego w Tarnowskich Górach. W tym dniu Tarnogórskie Centrum Kultury tętniło rytmem, muzyką i gwarem. Na parkiecie spotkali się młodzi tancerze z różnych polskich miast. Prezentacje zespołów podzielone były na trzy kategorie wiekowe: do 11 lat, do 15 i powyżej 15 oraz na dwie kategorie taneczne: freestyle i taniec współczesny. Komisja w składzie: Dominika Cybulska, Maciej Cierzniak i Marcin Rajkowski postanowili przyznać naszym jastrzębskim grupom najwyższe lokaty. I tak grupa Szok juniorzy otrzymała I miejsce w kategorii Freestyle do lat 15, a Szok Crew I miejsce w kategorii Freestyle powyżej lat 15.

Po tym konkursie pozostały już tylko przygotowania do Międzynarodowego Festiwalu Piosenki i Tańca Konin oraz do wielkiej gali tanecznej „Taniec łączy pokolenia”, na którą wszystkie grupy Studia Ruchu i Tańca Szok szykują wiele niespodzianek i tanecznych atrakcji.