Na pierwszym miejscu podium stanęła Weronika Krawczyk, która walczyła w wadze 48 kg, zdobywając tytuł Mistrzyni Polski. Monika Karkoszka wygrywając dwie walki uplasowała się na 7 miejscu. Zeszłoroczna brązowa medalistka Patrycja Górnika bardzo nieszczęśliwie przegrała swoją pierwsza walkę i odpadła z rywalizacji.

W trzecim i czwartym dniu zawodów przystąpili do rywalizacji juniorzy młodsi. W wadze do 55 kg srebrny medal wywalczył Łukasz Ferenc. Po cichu liczyliśmy na złoto w tej kategorii, ale sam udział w finale i srebrny medal z tytułem wicemistrza Polski jest również bez wątpienia wielkim sukcesem. Dominik Grzywacz, walczący w tej samej kategorii wagowej, znalazł się na 5. miejscu. Przegrał walkę o brązowy medal, pomimo tego potwierdził swoje wysokie miejsce w czołówce polskiego judo w tej kategorii. Również srebro przywiózł Konrad Kołaczyk, walczący w kategorii 60 kg, co jest wielką i miłą niespodzianką. Po roku niepowodzeń jego praca zaowocowała w idealnym czasie podczas O.O.M. i pozwoliła mu zdobyć srebrny medal. Brązowy medal w wadze do 50 kg wywalczył  Patryk Nowak. Na trzecim miejscu uplasował się również Ryszard Kubica, walczący w kategorii do 81 kg.