Dzieci uczestniczyły w średniowiecznych warsztatach artystycznych, warsztatach krajoznawczych, warsztatach plastycznych inspirowanych lokalną architekturą, drużynowych grach i zabawach. Zorganizowano także wycieczkę do Zdroju.

Dorośli i młodzież w ramach Wakacyjnej Akademii wzięli udział w warsztatach fotograficznych oraz wakacyjnym kursie języka włoskiego.

Przed nami jeszcze wiele atrakcji. Najmłodsi będą kontynuować wakacyjne podróże „Szlakami Jastrzębia-Zdroju z Rycerzem Jastrzębiem”, które zakończą się uroczyście w średniowiecznej wiosce w Parku Zdrojowym. Na dorosłych uczestników Wakacyjnej Akademii czekają warsztaty artystyczne, warsztaty florystyczne, komputerowe, warsztaty taneczne, joga oraz pilates.

Kolejne zajęcia już od wtorku 16 lipca. W dniach 16-17 lipca „Warsztaty decoupage i wyplatania bransoletek” poprowadzi Justyna Rutkowska. Będzie można poznać technikę ozdabiania różnych przedmiotów, butelek, pudełek, doniczek. W tym tygodniu, w czwartek 18 lipca zapraszamy także na równie ciekawe warsztaty wyplatania bransoletek.

Szczegóły na stronie: www.biblioteka.jastrzebie.pl

Wszystkie zajęcia są bezpłatne.