Koncert rozpoczął się po godzinie 16.00 od występu zespołu Grupa Janosika. Na wszystkich gości czekało wiele atrakcji m.in. pokazy walk rycerskich, wystawa starych samochodów i samochodów ślubnych. Swoje umiejętności przedstawiła 10. Grupa Rekonstrukcyjna Jednostek Specjalnych Armii Amerykańskiej. Była  także okazja do wzięcia lekcji tańca, a po godzinie 17.00 przystąpiono do bicia rekordu w tańcu Kaczuchy. Niestety lejący się z nieba żar i  temperatura sięgająca 37 C spowodowała, że jastrzębianie niezbyt chętnie gromadzili się w Parku.

 Jako drugi na scenie zaprezentował się zespół The October Leaves, a dzieci mogły pobawić się z klaunem czy wziąć udział w grach plenerowych. Puszki na pieniądze znajdowały się praktycznie przy każdym ze stoisk. Za symboliczną kwotę dzieci mogły wziąć udział m.in. w malowaniu twarzy. Specjalne stoisko miała jastrzębska Straż Miejska oraz Komenda Policji. Dzieci za prawidłowe odpowiedzi na pytania dotyczące bezpieczeństwa, otrzymywały pamiątkowe gadżety. Jedną z głównych atrakcji koncertu była aukcja charytatywna. Mimo upału grono wytrwałych jastrzębian  licytowało m.in. koszulkę Kamila Glika czy karnety do szkoły tańca „Eksplozja”. Na zakończenie wieczoru wystąpił zespół Fellows z Karoliną Leszko.

 Nikodem ma trzy lata i choruje na rdzeniowy zanik mięśni SMA. Bartosz ma pięć lat i we wrześniu 2011 roku zachorował na wirusowe zapalenie mózgu. 

GALERIA ZDJĘĆ