Ja uwielbiam takie łamanie schematów, to że tak przerobiłaś tą piosenkę. Nie będę owijać w bawełnę, jestem zachwycona – powiedziała Maria Sadowska, jedna z jurorek programu.

Przepustkę do dalszego etapu programu gwarantuje naciśnięcie przez jurora przycisku, a co za tym idzie odwrócenie fotela. W przypadku Joanny Smajdor, odwrócili się wszyscy jurorzy, więc Asia z całej czwórki mogła sobie wybrać trenera.

Są głosy, które można naśladować i takie których nie można. Ty masz fajne poczucie frazy. Jesteś naturalna, piękna i chciałabym, żebyś była w mojej klasie – powiedziała Edyta Górniak.

Marek Piekarczyk poprosił Joannę Smajdor o bis. Jastrzębianka, akompaniując sobie na fortepianie, zaśpiewała piosenkę If you don’t know me by now Simply Red. Artystkę swoimi głosami wspomogli jurorzy, czyli Edyta Górniak, Maria Sadowska, Marek Piekarczyk oraz Tomson i Baron.

Każdy z jurorów chciał mieć Asię w swojej drużynie, jastrzębianka wybrała na swoją trenerkę Marię Sadowską.

Życzymy Joannie powodzenia w kolejnych etapach programu.

Joanna Smajdor jest finalistką 34. Przeglądu Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu. Jej głos mogliśmy także podziwiać w finale programu Mam talent! oraz podczas występów w programie Bitwa na głosy.