Pomimo uporczywego ataku na krakowską bramkę, dopiero w 51. minucie jastrzębianie pokonali golkipera gości. Sztuka ta udała się Mateuszowi Danielukowi, który wykorzystał uderzenie Petra Lipiny. Kolejne bramki padały jednak dla krakowian. W 58. minucie strzelił Tomasz Kołowski, a w 60. minucie do pustej bramki trafienie zaliczył Sebastian Kowalówka.

JKH GKS Jastrzębie – Comarch Cracovia 1:3 (0:1, 0:0, 1:2)

06:56 – 0:1 – Sebastian Kowalówka – Damian Słaboń, Sebastian Witowski
51:41 – 1:1 – Mateusz Danieluk – Petr Lipina, Miroslav Zatko (5/4)
57:23 – 1:2 – Tomasz Kozłowski – Milan Kostourek
59:18 – 1:3 – Sebastian Kowalówka – Milan Kostourek (4/5, do pustej bramki)

Po piątkowej porażce jastrzębscy hokeiści postanowili urządzić sobie festiwal strzelecki. W niedzielę na lodowisku Jastor pojawiła się drużyna MMKS Podhale Nowy Targ. Podopieczni Mojmira Trliczika wygrali aż 6:1. Hat-trickiem pochwalić się może Damian Kapica. Na odnotowanie zasługuję fakt, iż w meczu padła 1000 bramka dla JKH GKS Jastrzębie na najwyższym szczeblu rozgrywkowym. Autorem tej bramki był Damian Kapica.

JKH GKS Jastrzębie – MMKS Podhale Nowy Targ 6:1 (2:0, 2:0, 2:1)

07:07 – 1:0 – Richard Kral – Mateusz Danieluk
08:00 – 2:0 – Mateusz Rompkowski (5/4)
31:26 – 3:0 – Damian Kapica – Jrizi Zdenek, Mateusz Bryk (5/4)
39:14 – 4:0 – Damian Kapica – Jirzi Zdenek
41:54 – 4:1 – Piotr Ziętara – Kamil Kapica, Piotr Kmiecik
51:23 – 5:1 – Damian Kapica – Kamil Górny
59:00 – 6:1 – Radek Prochazka – Maciej Urbanowicz