Spotkanie odbędzie się 16 grudnia w auli nr 7 Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach, przy ul. Bankowej 11b, w godzinach od 09.00 do 14.30.

Konferencja podzielona została na panele tematyczne dotyczące:

– aktualnej oferty wsparcia

– doświadczeń perspektywy 2007 – 2013;

– zarysu Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2014 – 2020.

Zapraszamy również do udziału w warsztatach:

„Przedsiębiorczy na start” – aspekty rejestracji i prowadzenia działalności gospodarczej oraz możliwości jej wsparcia – warsztaty prowadzi Regionalny Punkt Konsultacyjny KSU GARR SA; – więcej na stronie www.scp-slask.pl

„Zmiany w projekcie MŚP” – skuteczne realizowanie projektu dofinansowanego w ramach poddziałań RPO WSL wdrażanych przez Śląskie Centrum Przedsiębiorczości – warsztaty prowadzą pracownicy Śląskiego Centrum Przedsiębiorczości – więcej na stronie www.scp-slask.pl

Do udziału w spotkaniu zapraszamy wszystkich zainteresowanych przedstawioną tematyką. Udział w konferencji i warsztatach jest bezpłatny. W celu wzięcia udziału w spotkaniu, prosimy o pobranie i wypełnienie karty zgłoszeniowej oraz przesłanie jej faksem (tel. 32 743 91 61) lub mailem (adres warsztaty@scp-slask.pl). Uczestnictwo w konferencji i warsztatach zostanie potwierdzone drogą mailową, z tego względu prosimy o wskazanie adresu mailowego, na który zostanie przesłane potwierdzenie.

W razie pytań prosimy o kontakt z komórką ds. informacji i promocji Śląskiego Centrum Przedsiębiorczości. Osoby udzielające informacji: Adriana Witkowska – Konieczny, Małgorzata Trzcińska, Agnieszka Wasik tel. 32 743 91 65, 32 743 91 67.

Mamy nadzieję, że nasze przedsięwzięcie spotka się z Państwa szerokim zainteresowaniem.

Szczegółowy harmonogram już wkrótce.