Przed wejściem do galerii pojawi się scena, na której o godzinie 17.00 zaśpiewa „Honey”, 22-letnia wokalistka, autorka tekstów, której teledyski i piosenki zostały obejrzane w sieci łącznie ponad 40 milionów razy. „Honey” jest także autorką jednego z pierwszych i najpopularniejszych blogów lifestylowych w Polsce. W marcu 2013 r. „Honey” wystąpiła jako support przed Justinem Bieberem.

– Kolejne urodziny są dla nas okazją do podziękowania mieszkańcom Jastrzębia Zdroju za odwiedzanie naszego centrum, stąd też pomysł na koncert, który mamy nadzieję, będzie miłym sposobem na spędzenie niedzieli – mówi Katarzyna Miketa z Galerii Jastrzębie.

Podczas urodzinowej imprezy Galerii Jastrzębie supportem dla Honoraty Skarbek będą zespoły taneczne z Miejskiego Ośrodka Kultury oraz z lokalnych szkół tańca.

Urodzinowe atrakcje, w których będą mogli wziąć udział najmłodsi rozpoczną się już od godziny 12.00. Nie zabraknie także urodzinowego konkursu  dla wszystkich, którzy zarejestrują w ten dzień paragon zakupowy.

Patronat nad imprezą objął prezydent miasta Jastrzębie-Zdrój Marian Janecki.