Jastrzębska drużyna była również najlepsza w klasyfikacji Pucharu Orki. Tym samym po dwóch rundach KPP KS Nautilus wysunął się na prowadzenie. Zawodnicy KS Nautilus zdobyli łącznie w rozgrywkach II rundy KPP indywidualnie 40 medali z czego 15 złotych medali, 12 srebrnych i 13 brązowych. Po cztery złote medale wywalczyli Hubert Dyrszka i Balbina Sikora w najmłodszej kategorii wiekowej do 11 lat. Trzy złote krążki wywalczyła Zuzanna Rzepka poprawiając zarazem dwa rekordy klubu w kategorii wiekowej 12-13 lat na100 m oraz 200 m. Trzy złote medale wywalczył również  Bartłomiej Giba w kategorii wiekowej 14-15 lat , oraz jedno złoto Katarzyna Wysmolińska w tej samej kat. wiekowej. Jakub Dyrszka trzykrotnie stawał na drugim miejscu podium w najstarszej kategorii wiekowej. 16-17 lat. Aleksandra Kasperek  w tej samej kat. wiekowej zdobyła również trzy srebrne oraz jeden brązowy medal. Klaudia Gorys zdobyła dwa srebrne medale (kat 12-13 lat). Po jednym srebrnym medalu zdobyli: Krystian Obracaj (senior), Łukasz Czajka (senior), Dominika Kern (kat B 16-17 lat) oraz Filip Giba z najmłodszej kat wiekowej do 11 lat. Filip Giba zdobył trzy brązowe medale. Po dwa brązowe medale zdobyli również: Łukasz Czajka (senior), Kamil Kern (kat B ) i Klaudia Gorys (kat D). Po jednym brązowym medalu zdobyli jeszcze: Olga Niedzielska (seniorka), Anna Osiadacz (juniorka kat. B), Ola Kasperek (kat. C) i Krystian Albrecht w kat. D.

Ponadto zawodnicy KS Nautilus obyli 4 medale w sztafetach :

1 złoty (4×100 m BF kat młodzieżowa czas 3:58,45)

1 srebrny (4x 100 m PP Open mężczyzn czas 2: 48,08)

2 brązowe (4x 100 m PP Open kobiet oraz 4 x 100 m BF kat młodzieżowa).

Prawie wszyscy zawodnicy poprawiali swoje rekordy życiowe co jest bardzo obiecujące przed kolejnymi zawodami Pucharu Polski oraz Mistrzostwami Polski, jak również Pucharem Świata, który już po świętach odbędzie się w Pradze. W trakcie zawodów odbyły się również starty kontrolne, oraz Puchar Orki który również wygrała jastrzębska drużyna.

Dwoje zawodników wywalczyło minimum do kadry Polski. Są to: Jakub Dyrszka na dystansie 50 m PW – czas 0:17, 06 i Katarzyna Wysmolińska na dystansie 100 m BF z czasem -0:52,19.