PlusLiga została powiększona o dwa zespoły, w związku z czym w kolejnych rozgrywkach przybędzie również spotkań. Jastrzębianie będą grali również w rozgrywkach Pucharu Polski oraz Lidze Mistrzów. Na wszystkie spotkania karnety będą ważne – także na fazę play-off PlusLigi.

Klub dokonał także kategoryzacji karnetów na przyszły sezon. Ustalono trzy ceny karnetów na przyszły sezon po: 300, 400 oraz 500 złotych w zależności od zajmowanego sektora na hali.

Nabywcy karnetów za 500 złotych otrzymają specjalną koszulkę, która zostanie im wręczona przed meczem otwarcia sezonu. Ponadto otrzymają oni 5-procentowy rabat na zakupy w oficjalnym sklepie Jastrzębskiego Węgla. Będą mieli także pierwszeństwo przy zakupie karnetu na następny sezon (2015/2016).  

Sprzedaż karnetów rozpocznie się w przyszły wtorek, tj. 10 czerwca o godzinie 16.00. Będzie ona prowadzona w oficjalnym sklepie Jastrzębskiego Węgla (wejście do hali od strony Al. Jana Pawła II).

Osoby posiadające karnety w sezonie 2013/2014 będą w uprzywilejowanej sytuacji przy zakupie karnetów na nadchodzący sezon 2014/2015. Osoby te będą miały pierwszeństwo w wykupie miejsca zajmowanego w poprzednim sezonie.

Dla tych osób sprzedaż karnetów odbędzie się w najbliższy poniedziałek, tj. 9 czerwca w godzinach od 9.00 do 18.00 w sekretariacie klubu (Hala Widowiskowo-Sportowa Al. Jana Pawła II 6, wejście B1 od strony dawnego hotelu Diament).