Szok od 12 lat jest artystyczną wizytówka Jastrzębia-Zdroju. Tancerze mają na koncie wiele sukcesów, wielokrotnie występowali i promowali rodzinne miasto na konkursach ogólnopolskich i międzynarodowych. Długą listę ich osiągnięć uzupełniają dwa Złote i Brązowy Aplauz – wytańczone podczas 35. Międzynarodowym Festiwalu Piosenki i Tańca w Koninie.

W jubileuszowej, trzydziestej piątej edycji festiwalu w Koninie wzięło udział około 2 tys. wokalistów i tancerzy z różnych miast Polski oraz Europy. Do Konina pojechało łącznie 60 tancerzy Szoku. Na tak prestiżowym konkursie Studio Szok reprezentowały grupy zaawansowane: Szok dzieci, Szok, Szok-juniorzy. Grupy startowały w kategorii hip-hop oraz inscenizacja streat dance. Przez 5 dni tancerze rywalizowali z zespołami z całej Polski i krajów Europy o miejsca na podium.

Pierwszy dzień przeznaczony był na próby parkietu, kolejny to konkurs półfinałowy podczas którego z każdej kategorii jury eliminowało 4 zespoły. Oczekiwania na wyniki pierwszego etapu były bardzo nerwowe jednak umilił je koncert Kamila Bednarka, który specjalnie na okazję festiwalu, zorganizował Koniński Dom Kultury. Gdy tancerze Szoku wyczytali się na liście zespołów zakwalifikowanych do kolejnego etapu konkursu okrzyków radości nie było końca.

Kolejnym etapem były finały podczas których 8 osobowe jury z każdej kategorii wyłania laureatów aplauzów, którzy zatańczą podczas koncertu galowego, kolejnego dnia.

Lista zespołów zakwalifikowanych do koncertu galowego i jednocześnie zdobywców aplauzów została opublikowana w dniu finałów o godzinie 20.00. Gdy tancerze Szoku odczytywali listę z kolejną sekundą serca waliły coraz mocniej. Emocje sięgnęły zenitu gdy okazało się iż wszystkie grupy Szoku zakwalifikowały się na koncert galowy Międzynarodowego Festiwalu Piosenki i Tańca Konin 2014. Podczas koncertu laureatów zostały wręczone aplauzy. Szok pod kierownictwem Katarzyny Nowak otrzymał ich aż 3: dwa złote i jeden brązowy. To nie pierwszy sukces Szoku na festiwalu w Koninie. W ubiegłych latach zdobył już dwa srebrne, dwa brązowe aplauzy i wyróżnienie.

Tym wspaniałym sukcesem zespół zakończył sezon konkursowy 2013/2014 dorzucając do swojego dorobku kolejne trzy nagrody. W sumie, wyłącznie w tym sezonie, zespół zgromadził aż 52 nagrody. Warto zaznaczyć, że do tej liczby nagród swoje cegiełki dorzuciły również grupy początkujące czy średniozawansowane, które również wyjeżdżały na konkursy i zdobywały nagrody.