Bilety na wszystkie mecze fazy zasadniczej PlusLigi rozgrywane w jastrzębskiej Hali Widowiskowo-Sportowej (z wyjątkiem spotkań z PGE Skrą Bełchatów, Asseco Resovią Rzeszów i ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle) będą kosztować 30 złotych. Za obejrzenie meczów z w/w drużynami trzeba będzie zapłacić 40 zł.

Wszystkie bilety na mecze fazy play off PlusLigi rozgrywane w jastrzębskiej Hali Widowiskowo-Sportowej będą kosztować 40 złotych, natomiast bilety na spotkania w ramach Ligi Mistrzów będą droższe o 10 złotych.

Wejściówki na mecze Pucharu Polski rozgrywane w jastrzębskiej Hali Widowiskowo-Sportowej będą kosztować 30 złotych, a mecz otwarcia jeszcze przed oficjalnym rozpoczęciem rozgrywek będzie można obejrzeć za 40 zł. Osoby posiadające karnet mają wejście na to spotkanie w cenie stałej wejściówki.

Oprócz tego bilety dla zorganizowanych grup szkolnych na wszystkie mecze rozgrywane w jastrzębskiej Hali Widowiskowo-Sportowej będą kosztować 10 złotych od osoby. Rezerwacji na dany mecz dokonywać będzie się w sekretariacie. Grupa szkolna winna liczyć minimum 15 osób. Opiekun grupy ma wstęp za darmo

Bilety na mecze II ligi rozgrywane w Jastrzębiu-Zdroju w roli gospodarza będą kosztować 5 złotych. Na pozostałe mecze drużyn z Akademii Talentów Jastrzębskiego Węgla (juniorzy, kadeci oraz młodzicy) wstęp jest wolny