W zawodach udział wzięło 37 uczestników, natomiast w czterech edycjach łącznie walczyło 160 zawodników.

Oto wyniki w poszczególnych kategoriach:

Dziewczynki 2005 i młodsze

1. Martyna Szymańska (UKS Brzeszcze) 100pkt

2. Jadwiga Tryna (Prima Roca B.Biała) 80 pkt

3. Maja Kierzkowska ( Żyj aktywnie Gliwice) 65

Dziewczynki 2003-2004

1. Marketa Janosova 100 pkt

2. Eliska Bulenova (CC Ruzune) 80 pkt

3. Olga Tyrna (Prima Roca B. Biała) 65 pkt

Dziewczynki 2001-2002

1. Eliska Adamowska ( HO Orlova) 100 pkt

2. Aleksandra Kałucka (MKS Tarnowia) 80 pkt

3. Natalia Kałucka (MKS Tarnowia) 65 pkt

Dziewczynki 1998-2000

1. Angela Celusta (KW Jastrzebie) 100

1. Karolina Wójs ( KW Nowy Sącz) 80

Chłopcy 2005 i młodsi

1. Kacper Kusion ( KS Korona Kraków)100 pkt

2. Roch Kopeć ( strefa wspinania Kraków) 80 pkt

3. Hugo Tryna (Prima Roca B. Biała)

Chłopcy 2003-2004

1. Bartek Winiarek (UKA Warszawa) 100 pkt

2. Konstanty Sobański ( KW Warszawa) 80

3. Jan Gurba (KW Nowy Sącz) 65

Chłopcy 2001-2002

1. Dominik Kłopotek (KW.Jastrzebie) 100 pkt

2. Jakub Ziętek ( Primaroca B. Biała) 80 pkt

3. Konrad Gruszka (MKS Tarnowia ) 65 pkt

Chłopcy 1998-2000

1. Łukasz Pawłowski (KW Jastrzebie) 100 pkt

2. Szymon Pęcikiewicz ( UKS Brzeszcze)

3. Kuba Obracaj (KW Jastrzebie)

Klasyfikacja Generalna ( 4 edycje)

Chłopcy 1998-2000

1. Łukasz Pawłowski ( KW Jastrzebie) 351 pkt

2. Szymon Pęcikiewicz ( UKS Brzeszcze) 305

3. Kuba Obracaj ( KW Jastrzebie) 247

Chłopcy 2001- 2002

1. Dominik Kłopotek ( KW Jastrzębie) 345 pkt

2. Jakub Ziętek ( Primaroca B. Biała) 276 pkt

3. Dominik Wypiór (Skarpa Bytom) 182

Chłopcy 2003-2004

1. Bartek Winiarski ( UKA Warszawa) 400 pkt

2. Konstanty Sobański (KW Warszawa) 290 pkt

3. Jan Gurba (KW Nowy Sącz) 272 pkt

Chłopcy 2005

1. Kacper Kusion (KS Korona Kraków ) 251 pkt

2. Roch Kopeć ( Strefa wspinania Kraków) 247 pkt

3. Adam Adamowski ( HO Orlova) 200

Dziewczęta 1998-2000

1. Angela Celusta (KW Jastrzębie) 365

2. Hanna Złotek (Primaroca B. Biała ) 211pkt

3. Karolina Wójs (KW Nowy Sącz) 171

Dziewczyny 2001-2002

1. Aleksandra Kałucka (MKS Tarnowia) 311

2. Natalia Kałucka (MKS Tarnawia) 285

3. Eliksa Adamowska ( HO Orliva) 235

Dziewczynki 2003-2004

1. Olga Tyrna ( Prima Roca B. Biała) 228

2. Maja Makuch ( Prima Roca B. Biała) 212

3. Marketa Janosova 165 pkt

Dziewczynki 2005

1. Martyna Szymańska (UKS Brzeszcz) 380

2. Jadwiga Tryna ( Prima Roca B. Biała) 325

3. Magdalena Brzeska ( KW Nowy Sącz) 251